Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meg tudná nekem valaki mondani...

Meg tudná nekem valaki mondani a mai Európa Parlamenti szavazás után, van e bármilyen valódi különbség az Európai Néppárt illetve a balliberálisok politikai gyakorlata/nézetei között?

Figyelt kérdés
Mindkét oldal kiszolgálja a nagytőkét,támogatja a homokosok házasságát,a határok megnyitását a 3, világ előtt stb stb.Van olyan téma, amiben markáns vélemény különbség van a két oldal között? Mert én nem nagyon látok.Akár egyesülhetnének is.
2018. szept. 12. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Hosszú évtizedek munkája van ebben. Nem egyszerű dolog egy olyan politikai környezet kiépítése, ahol a pártok szinte csak a nevükben különböznek. Nyugaton ez sikerült. Az a bajuk velünk, hogy mi nem ezeket az európai értékeket valljuk.
2018. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen pontosan ezért mondták ezt múlthéten szerdán.

"A Fidesz elkötelezett tagja az Európai Parlament legerősebb frakciójának, a konzervatív Európai Néppártnak (EPP) – hangsúlyozta a Reuters hírügynökségnek adott, szerdán megjelent interjújában Takács Szabolcs, a Miniszterelnökség uniós ügyekért felelős államtitkára."

2018. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
63%
Természetesen sok különbség van. De az alapvető emberi és társadalmi jogok tiszteletben tartása közös minden demokratikus pártban vagy frakcióban. És aki ezeket az alapértékeket nem tartja tiszteletbenb azzal szemben a köztük levő ellentétet félretéve egységesen lépnek fel.
2018. szept. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!