Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz a mai modern...

Mit gondolsz a mai modern baloldalról, az SJW-kről (társadalmi igazság harcosok), pc-ről, feminizmusról, stb?

Figyelt kérdés

Lásd például ezt a videót az SJW-kről:

https://www.youtube.com/watch?v=4hOgMg0X9Yc

Csak fehéreket rasszistáznak a megmondóemberek, de azokat sűrűn, férfiakat támadják, szidják, mindenféle kisebbségek többletjogaiért harcolnak... hihetetlen, de Amerikában olyan is van, hogy a túlsúlyosak harcolnak azért, hogy ne tekintsék negatívumnak a kövérséget, hogy ők is egészségesek akár 100 kilósan is, elfogadják magukat, szegényeket bántják a külsejük miatt, stb. ( https://www.youtube.com/watch?v=3Lk1MNck7Fc)

A metoo-sok férfi erőszakról beszélnek akkor is, ha egyáltalán nincs, minden kisebbség el van nyomva a ballibek szerint... A végeredmény pedig egy multikulturális, szabados, bizarr dolgokkal teli társadalom, melyben rettenetes dolgok történnek. A toleranciájuk pedig épp nekik a legalacsonyabb azokkal szemben, akik nem értenek egyet az ostobaságokkal.



2018. okt. 5. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
A baloldal kimerül a kisebbségek támogatásában, védésében, áldozatként kezelésében, a többség támadásában - némi osztogatás mellett persze. Milyen életük van az ilyen "igazságharcosoknak"? Ártatlanokat vádolnak bűnnel, rájuk mutogatva, mint egy 5 éves gyerek. Kitalált problémákkal foglalkoznak, ezen dolgoznak, ebből élnek akár. A többséggel szemben a legkevésbé elfogadott viselkedésmintákat tartják követendőnek, vagy egyeseknek többletjogokat akarnak adni, ráadásul olyanoknak, akik sokszor annyit se érnek, mint mások kisujja. Pl. kirúgatnak valakit, mert szalonnáról beszél egy muszlimnak (megtörtént eset)...
2018. okt. 5. 17:43
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Őszinte véleményt nem tudok irni mert annyi trárár szó lenne benne hogy az oldalról is kitiltanának
2018. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem te az a fajta ember vagy, aki ha hozzá tartozna BÁRMELYIK kisebbséghez, a leghangosabban hirdetné, hogy mennyire rossz a sorsa, és már-már halált hirdetnél az elnyomóidra, de mivel nem voltál soha életedben diszkriminálva semmiért, ezért nem tudsz máson puffogni, mint hogy mások szerint neked kiváltságaid vannak ebben a társadalomban.
2018. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tévedsz. Én az igazságot képviselném, nem ezt a hazugságot, önsajnáltatást.
2018. okt. 5. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Mocsok egy banda az ilyenek, szard le őket. Igazából úgy vagyok vele, hogy azt csinálnak amit akarnak. Mondjuk a Pride meg a hasonló fa*zságok felidegesítenek. Hogy kitolják a pofájukat az utcára, mert ők melegek. Ja, én meg ne nézzek rájuk másképp. Én sem megyek ki az utcára mutogatni magam, hogy heteró vagyok.

Még így a végére ajánlom figyelmedbe ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=MEUze9R5s2E

2018. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Minden túltolt liberális eszme rendszerint a visszájára fordul, akár jól is működhetne, ha valóban hozzáértő szakemberek kreálnák ezeket.

De nem, hanem az átlagember, aki csak az ösztönei, sérelmei alapján él.

Így többet árt, mint használ.

2018. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%
Azt,hogy az egész egy kalap szar!
2018. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
A feministák prűdek és elfojtották a nemiségüket
2018. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!