Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem fogadnak el más véleményt? Miért cenzúráznak?

Figyelt kérdés

Sok esetben történik ilyesmi. Legutóbb Orbán a gyerekével posztolt egy fotót párhuzamba állítva egy Brüsszeli miniszterelnökkel, aki migránsokkal fényképezkedik. A képen kifejtette Orbán a saját véleményét, ami összhangban van a kormányéval és az emberek 90%-ával.


Senkit sem sértett. Ennek ellenére törőlte a képet a facebook. Nem ez az első eset. Miért ilyenek a liberálisok?



2018. okt. 21. 12:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
Mert ami bejön a véleménybuborékukba és tényszerűen mond ellent az állításaiknak azzal mást nem tudnak csinálni, csak törölni.
2018. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Molyember ***** válasza:
89%
Nem láttam a képet, de ha tényleg úgy volt, ahogy írod, akkor ez mindenkit megsértett, aki képes használni a józan eszét, de főleg a szavazóit sértette meg, amiért azt gondolja, hogy simán benyelik a leghülyébb demagógiát is.
2018. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
Mert szélsőségesek, mindenki aki másként gondolkodik azt el kell nyomni. Valahol meg vicces hogy pont a liberálisok nymoják el a velük egyet nem értőket.
2018. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
60%

Először is azért, mert cseszegeti Rudi Vervoortot.


"A képen kifejtette Orbán a saját véleményét, ami összhangban van a kormányéval és az emberek 90%-ával."


Másodszor pedig ezt hívják manipulációnak. Van egy egyszerű példám, hogy megértsd.


Találtam két képet az elsőn Orbán Viktor látható, a másodikon Rudi Vervoort. Ezen két kép alapján szerinted ki támogatja az arabokat és ki a fehér embereket, az európaiakat?


[link]


[link]

2018. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Mivel nem jó a link, ezért feltöltöttem az első képet máshova.


[link]

2018. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy, ezt képet sem kéne törölni, szerintem nem is akarná senki, nyilván valami ünnepélyes átadás, na bumm. De tényleg megfigyelhető, hogy a libsik birják legkevésbe a nekik nem tetsző vélményt, és azonnal törölnek, tiltanak, néha még perelnek és börtönnel is fenyegetnek.
2018. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%

" libsik birják legkevésbe a nekik nem tetsző vélményt"


A kritikát senki sem szereti, libsik sem, bár gondolom, itt az a libsi akire mondják és a kormánypártiak sem. Sőt az szerintem az emberek nagy részére is igaz.


Mondjuk a kérdés érdekessége, hogy sehol sincs erről egy írás, ami meglepő, mert a kormánypárti média igen szereti hangoztatni az ilyen eseményeket.

2018. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy nincs, csak te vagy tájékozatlan:


[link]

2018. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Pontosítva: nem arra a képre gondolsz, amin Orbán az UNOKÁJÁVAL fényképeszkedik, glória, fehér fény, smiley, a másikon pedig MACARENA (tudom, hogy nem így hívják) a francia miniszterelnök, Szent-Márton szigetén (Karib térség, jó messzire úszott az a migráns) , amit az Irma hurrikán miatt látogatott meg, és színesbőrűekkel fotózkodott, fekete háttér, mérges simley?

Külföldön csak az verte ki a biztosítékot, hogy az egyik "úriember" a középső ujját mutatta fényképezkedés közben, de amúgy még az itthoni hírekben sem volt szó migránsokról, ez már csak a ti hozzáköltésetek (vajon miért is?).

Talán azért tiltották le, mert az sugallta:fehér ember oké, nem fehér nem oké.

2018. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Köszi a 888-as linket, itt legalább meg lehet tekinteni, miről is van szó:

[link]


Ezzel csak az a gond, hogy:

1. A Macaronis képen nem migránsok vannak.

2. Hamis dilemma: nem csak az a két lehetőség van. Amúgy meg nem tudom, nekem magyarként hogy a jó francba lehetne választani a francia miniszterelnököt inkább.


De felőlem maradhatott volna, én átlátok a ferdítéseken, mert én állat szkeptikus utána szoktam járni a hírknek más forrásból is, ne csak az egyik oldalt ismerjem, de sok ember sajnos csak a Lokálból tájékozódik, ők benyalják az ilyesmit.

A 888-at meg majd mindjárt megsajnálom XD

2018. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!