Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik olyan terület amien a...

Létezik olyan terület amien a németek jobbak nálunk?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
BÁRMI!
2018. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
A németeknél hallottam a következő mondást: egy magyar szakember (találékonyságban) felér tíz némettel, de tíz magyar szakember nem ér egy németet (az összehangoltságotságot igénylő munka minőségére, megbízhatóságára, hatékonyságára utalva ezzel).
2018. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Szinte minden területen jobbak, és ez a sz@r oktatási rendszerünk miatt egyre csak rosszabb lesz.

Országunk esze is jobban tenné ha Brüsszel helyett a hazai problémák megoldásáért harcolna, kevesebbet lopna és nem hazudna,az illiberális demokráciáját meg feldughatja magának, mert egy kalap sz@rt sem ér.

2018. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
BÁRMI! BÁRMI! BÁRMI! .....De mi meg szebbek vagyunk:-(
2018. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A német nyelvben :D
2018. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorlatilag mindenben jobbak...!
2018. nov. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
szerinted miben nem jobbak?
2018. nov. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csendbevagy válasza:
Mi a 13 Nobel díjjal majd kipukkadunk a büszkeségtől ... nekik 108 van.
2018. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szgabor válasza:

Előzőek, őszintén, dolgoztatok ti németekkel? Vagy még tart a kezdeti mámor, amit a kifizetett lakáshitel idézett elő? Nyugi, először én is így voltam velük. Aztán az évek során lassan kijózanodtam.

Miben jobbak? Anyagiakban. Önértékelésben. Önmarketingben. Arroganciában. Képmutatásban. Beképzeltségben. Felsőbbrendűségtudatban, még ha néha látszólag ezzel ellentétes megnyilvánulásaik is vannak.

Ja, és fegyelmezettségben, amit a pesszimizmusuk, a büntetéstől való állandó félelmük idéz elő. Gyakran a szabályok, a tilalmak, a büntetések adják a beszédtémát. Mivel emellett a találékonyságuk, a kreativitásuk is nulla, ha mernének sem tudnának úgy ügyeskedni, ahogy mi. Ezért jutnak csoportosan előbbre nálunk - ez tény!

Ez persze csak az átlag németre vonatkozik. Amelyik magasan van, és biztonságban érzi magát (van pénze ügyvédre, vagy ő maga az), az elképszetően aljas és gátlástalan tud lenni.

Külföldön is sokuk átvedlik állatba, részegen randalírozik, aztán meg nyivákol, ha megtapasztalja, hogy a határaikon kívül is vannak törvények.

Nem pontosak, és egyéni szinten nem is szervezettek, csak jó parancsvégrehajtók.

Baromi hierarchikusak, és ha jobb merészelsz lenni akár csak egy pici dologban is, elgáncsolnak és eltaposnak. Megtapasztaltam.

Párkapcsolataik egyszerűek: a férfiak többsége két lábon járó bankkártya, és emellett gyáva papucs (nem egyenlőségről beszélek!), aki az autópályán száguldva vagy sportmotorral éjszaka bőgetve éli ki minden férfiasságát, a nők pedig "ennek megfelelő" szerepet játszanak. Érzelmek? Hahaha...

Perze tisztelet a kivételnek - mert az is van!!!

2018. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szgabor válasza:

Még annyit, hogy anno úgy mentem ki, hogy "majd én megmutatom a hülye magyar melósoknak, hogy hogy kell normálisan beintegrálódni". Hát, ez lett a vége.


Ja, és amíg megvan a három lépés távolság, addig tök jófej embernek tűnnek.

2018. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!