Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik olyan terület amien a...

Létezik olyan terület amien a németek jobbak nálunk?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 13:38
1 2
 11/11 szgabor válasza:
Nem akarom teleszpemmelni a kérdést, de még eszembe jutott: magas profilú (gyógyszeripari) cégnél voltam külsősként projektmunkán, a teakonyhákban háromosztatú szelektív szemetesek, de mindig diszkrepancia volt a rekeszek felirata, a kukazsák színe és a benne lévő szemét jellege között. A takarítónő hanyagságára gyanakodtam, meg arra, hogy vannak, akik a zsákszín, mások pedig a felirat alapján dobják be a különféle anyagokat (nem vagyok rosszhiszemű a németekkel, ugye). Amikor egyszer bejött az irodába, udvariasan megkérdeztem, hogy most hogy is van ez. A főnököm erre, mintha ufót látott volna, kiokosított, hogy ezzel ugyan senki nem foglalkozik, mert a szelektív hulladékgyűjtés csak magánlakásoknál divat, cégeknél senki nem foglalkozik vele. Ilyen "rekeszes" agyuk van, a munka és a magánélet között még logikai információcsere sincs. Pedig ez hosszú távon a saját érdekük is lenne. De ha nincs bünti kilátásban, akkor nincs jófiúskodás sem. Ismétlem, nem futószalagos gyáregység volt, hanem gyógyszeripari cég adminisztációs része, sok-sok tűsarkúban kopogó irodai pávával és nyakkendős úriemberrel. Hát, ennyit a németekről!
2018. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!