Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha létezik a névtelen bankárty...

Ha létezik a névtelen bankártya, amivel pénzt lehet felvenni, olyan pénzt, amiért nem kell dolgozni, az Eu-s államporgárok miért nem kapnak ilyen kártyát?

Figyelt kérdés
Itt is vannak bőven rászorulók, adósság csapdában lévők, az ingyen pénz bizonyára jól jönne egy-két embernek.

2018. nov. 12. 03:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
ha leírnám erről a véleményemet, kitiltanának az oldalról
2018. nov. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet én is csináltam gyerekkoromban a stratégiai játékokban. Csak beírtam a végtelen pénz kódot és egyből volt minden.
2018. nov. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Nincs az ingyen. Majd ha megkapják az állampolgárságot, velünk együtt fogják megfizetni a kamatos kamatot. Jelenleg ezt a pénzt az embercsempészek kapják, akik a maffiákat erősítik. Az emberek pedig fizetik az adót, amiből a maffia ellen harcoló rendvédelmet fizetik. Ez egy adó, semmi más!
2018. nov. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

A devizahitelek törlesztői megduplázódtak és "jogosan" követeli a bank a dupla pénzt, mert ha már egyszer ilyen h. Lyék voltak az emberek akkor fizessék meg, vagy elveszik mindene és egy életre lenullázzák. A jogosságot 1000 oldalnyi szerződés bizonyítja.


Az ingyen pénz is ezektők a bankoktól jön, jogosságot itt mi bizonyítja? Kikkel kötöttek szerződést? Ez a sok plussz pénz nem hiányzik valahonnan, vagy ezért kellett a devizaválság?

2018. nov. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Eus állampolgár vagyok és nekem is van.
2018. nov. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy 2011 óta futó program amit az ENSZ Menekültügyi Főbiztosság (UNHCR) indított a rászoruló (regisztrált) menekültek segítésére. Ha ebbe a kategóriába esel, akkor te is igényelheted. Egyébként kb 80 EUR kerül rá havonta, fél éven keresztül, nagy segítsęg lenne az adósságcsapdában vergődőknek...
2018. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%

#7

Várjál, ez nem úgy volt, hogy évente 9 millió forintot kell fizetni a migráncsolósoknak és még Bözsi nényét is kiköltöztetik a falusi putrijából, hogy beköltösztessék a vadlényeket? :O

2018. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Csak pénzt kell nekik adni, és tovább mennek? Akkor a Magyaroknak azért nem adnak tisztességes fizetést, hogy maradjanak? Logikus.
2018. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A menekülteknek juttatott segély technikai megoldásáról van szó. Jó, pénzkímélő megoldás lenne sok más segélytípus folyósításánál is.


Csak remélhetjük, hogy nem szorulunk rá semmilyen segélyre a jövőben. Én remélem, hogy mindig az adományozók, segítségnyújtók között lehetek és nem az arra rászorulók között.


Nyilván még jobb megoldás lenne egy erősebb szociális háló a világ minden polgára, az emberiség minden tagja számára, ami szükségtelenné tenné a segélyeket. (Például egy világpolgári jogon minden nagykorúnak járó minimális alapjövedelem, ami sok közbiztonsági, közegészségügyi problémát is megoldana és jelentős költségmegtakarítást eredményezne). De ehhez jelenleg még nincs meg a hatékony nemzetközi összefogás.

2018. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Javaslom az Eu-s állampolgároknak, ne dolgozzanak, van ingyen pénz. Minek megszakadni!
2018. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!