Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ténylég létezik ez a kerítés...

Ténylég létezik ez a kerítés Mexikó és az Egyesült Államok határán?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategóriába raktam. Ezt most hirtelen nem tudom hova sorolni.


[link]


Tényleg ennyire fosnak az amcsik a Mexikóiaktól?


Tényleg bocsi a rossz kategóriáért ezt nem tudom hova sorolni. :$


2018. szept. 16. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik, a majdnem kétezer mérföldes határon közel hatszáz mérföld hosszban van valamilyen fizikai akadály, közöttük mindenféle elektromos detektor, kamera, efféle. Fosnak... hát ez egy politikai dolog inkább, a republikánus elnökök idején csinálták, volt egy felmérés amikor Bush 2006-ban jóváhagyta ezt a marhaságot, az emberek túlnyomó része szívesebben látott volna több határőrt mint egy kerítést.
2018. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ps. és nem csak a bevándorlóktól hanem a drogoktól tartanak.
2018. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván talán a fosnak szó nem a legjobb. És azt tudtam hogy van egy "jò hosszú" kerítés a határon. De engem ebben az egészben az nyűgözött le/borzasztott el hogy az amerikaiak elrettentés gyanánt ilyen formában teszik közszemlére az áldozatok számát ráadásul évekre levetítve. Értem én hogy politika de ilyet még életemben nem láttam.
2018. szept. 16. 07:34
 4/8 anonim ***** válasza:

"De engem ebben az egészben az nyűgözött le/borzasztott el hogy az amerikaiak elrettentés gyanánt ilyen formában teszik közszemlére az áldozatok számát ráadásul évekre levetítve. Értem én hogy politika de ilyet még életemben nem láttam."


Olvasd el a kép aláírását, ne magad találd ki a sztorit amin aztán felháborodsz hogy ez hogy ez meg hogy lehetséges!

Ezt nem az amerikaiak rakták ki a határra hogy elrettentsék az átszökni kívánó mexikóiakat, hanem Mexikóban van és emléket állít az eltűnt embernek.

2018. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Létezik, de ott tűzparancs van. Amit meg linkeltél hogy közszemlére teszik, én épp erről beszélek mindig, hogy a migrantokat a határon kéne kibelezni és felkötni a fákra a saját beleikre. Rögtön csökkenne a migrációs kedv az utánuk jövőknél.

Nem láttál még ilyet? Mert nem mozdulsz ki otthonról.

Iránban például a buzzancsokat is felkötik és jó pár napra lógva hagyják, míg bűzleni nem kezd, hogy a többinek már ne legyen kedve buzulni.


[link]

2018. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A buzulás és a migrálás egyébként az egész világon problémát okod, de az iráni tudósok által kifejlesztett új módszer hatékonyan képes gátat szabni mindkettőnek. Remélem a jövőben világszerte elterjed.
2018. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

"Tényleg ennyire fosnak az amcsik a Mexikóiaktól?"


Nem fogod fel az illegális szó jelentését!

Ha valaki eleve nem törvényesen megy az országba, az mégis, szerinted mit fog csinálni?

Miből fog megélni?

Rendes munkára nem mehet, mert ha nincsenek papírjai, akkor maximum feketemunkás lehet, márpedig az adóhivatal sehol sem kukoricázik, de sokkal valószínűbb, hogy bűnözésből fogja magát fenntartani, mert a feketemunkát szigorúan büntetik, mivel már az is bűncselekmény, az alkalmazóját is ledarálják.

Mikor mi adódik, meg a hajlama szerint rácsap minden kétes dologra és ugyan kinek hiányzik ez?

Van nekik éppen elég bajuk a saját, a hazai bűnözéssel is, még importáljanak is tömegével, na arra senki sem vevő.

Azt meg, hogy úgy járjanak el, mint az EU, hogy öntsék beléjük potyára a dollármilliókat, a praktikus gondolkodású yenkik esztelenségnek tartják, meg nincs is rájuk szükségük, persze, hogy védekeznek.

Egyébként van legális bevándorlás az USA államaiba, különféle engedélyek alapján, különböző időtartamra és jogosultsággal, vegye azt igénybe, aki ott akar élni, ha meg nem kapja meg valamiért az engedélyt, akkor fogadja el és ne nyomakodjon oda, ahol semmi keresnivalója.

2018. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5/7 Te egy büdös patkány vagy :)
2018. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!