Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sztálin emberei hogy hogy nem...

Sztálin emberei hogy hogy nem féltek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy Berija, Malenkov, Molotov stb. de akár alacsonyabb pozízióban lévő politikusokat is írhatnék hogy tudtak így dolgozni, élni a mindennapjaikat, Sztálin bármelyik pillanatban kinyírathatta volna őket is, hogy tudtak így nyugodtan aludni, mégis mire számítottak? Én biztos nem vállaltam volna ilyen pozíciót annak pszichopatának a rendszerében..

2018. nov. 14. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed volt választásod? Ha nem vállaltad akkor meg az volt a baj. Egyszerűen nem tudhattad, hogy mi a baj. De nem is kellett baj.
2018. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem féltek?
2018. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint féltek, mindenki félt. Maga Sztálin is félt, ebbe is őrült bele. Sztálin eleve a félelemre építette a rendszerét.
2018. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Féltek, amíg éltek.
2018. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Vagy pedig nem féltek, mivel mindannyian pszichophaták voltak, akik nem igazán szoronganak.


Érdekes megnézni egyébként Berija fejét, már ránézésre is félelmetesen gonosz:


[link]


[link]


Malenkovnak is g*ci gonosz feje van szerintem:


[link]

2018. nov. 14. 20:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki félt, de szerinted mondhattál nemet?
2018. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a téma és nem láttad még nézd meg a "Sztálin halála" c. filmet, nagyon jó!
2018. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már annyira beletörődtek, hogy végezték automatikusan a dolgukat.

Azt meg nem tudhatod, hogy nem féltek. Szerintem minden nap rettegtek.

2018. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked is ilyen gonosz fejed lenne, ha minden nap embereket gyilkolásznál tömegesen csak azért, nehogy a te családodat vágják le, mint a disznókat.
2018. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ittak mint az állat, pl a kivégzőknek inniuk kellett hogy annyi embert főbe tudjanak lőni, mert lehettek akár milyen állatok az még nekik is sok lett volna pia nélkül
2018. nov. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!