Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nemet milliomost kinyirta, az...

Nemet milliomost kinyirta, az altala oltalmazott "menekult", ugye mennyire megeri, segiteni nekik?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 16. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudtam megnezni ezt az oldalt mert:


1) reklam blokkoloval nem engedi

2) miutan kikapcsoltam a reklamblokkolot kismillio reklamot lattam, csak cikket nem


Szoval szerintem ez egy szennyoldal :)

2018. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Most jó hideg van!
2018. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Milyen logika mentén kell értelmezni a kérdést? Ha 1 öl, akkor mindegyik öl? Csak mert az ilyen általánosítást bárkire rá lehet akkor húzni, hiszen minden arab terrorista, minden cigány lop, minden hajléktalan vadember, minden rossz mögött Soros gonosz terve áll. Ugye.
2018. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Még a szomszédot (aki elvileg magyar) sem engedném be a házamba vagy egyáltalán a közelembe nemhogy egy olyan embert akit még sosem láttam és még messzebbről is jött.
2018. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tehetném én alaposan átmotoz
2018. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Félrenyomtaaaam



Szóval mindegyiket átmotoznám, és csak azt engedném be ak tényleg menekül és nem csak bombázgatni jönne :/

2018. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

The Raven:


ezek nem menekultek.pont.jogilag senki sem lehet az,aki Tuneziabol atjon,vagy Marokkobol peldaul.

2018. nov. 16. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
De Makedóniából jöhet?
2018. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy álhír.
2018. nov. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom ismer olyan embereket akik TÉNYLEG azért jöttek mert új életet akarnak kezdeni hogy úgy mondjam. Csak gondolj abba bele hogy gyerekek is vannak némelyikkel,és akárhogy nézzük, az sem tesz jót a gyereknek ha így kell élniük meg az se ha a szüleik ilyen erőszakosak és ölni meg bombázni akarnak...Ez a véleményem, nem muszáj egyetérteni, de én se azt mondom hogy engedjük be az összeset, ezek a hírek is jönnek valahonnan és gondolom nem teljesen alaptalanok...Ha ezt meg akarod vitatni akkor inkább privátban tedd légyszi...
2018. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!