Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy külföldi politikusok átneveznék a karácsonyi vásárt és a templomok kinézetén is változtatnának a migránsok érdekében?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, hogy külföldi politikusok átneveznék a karácsonyi vásárt és a templomok kinézetén is változtatnának a migránsok érdekében?

#migráns #keresztyény karácsony
2018. dec. 14. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
én felháborítónak tartom
2018. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kéne azért átvenni ezt az amerikai X-mas szokást.

Azt meg, hogy a migránsok ide jönnek tiszteljenek ők minket és a mi kultúránkat, csak a migránspárti politikusok még itt is benyalnának nekik.

Meg mecsetet építenek ide is... azt meg nem neveznék át, hogy ne sértse az európaiakat.

2018. dec. 14. 08:48
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem érdekel, mert nem vagyok vallásos. Az ilyen vásároknak egyébként is az a lényege, hogy költsd el a pénzed, teljesen mindegy, hogy minek hívják. Lehetne egyébként téli napfordulót váró vásár vagy ilyesmi, annak is több köze lenne a valósághoz, mint ami most van.


Amúgy ezt hol olvastad?

2018. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A felháborító az nem is kifejezés rá, az emberi idiótaság netovábbja. Én is lefagyva hallgatom meg olvasom az ilyen híreket. De lehetséges az is, hogy ezeket a gazembereket valakik megvették, lefizették, mert az ember azt gondolná, hogy maguktól nem találnak ki ilyen elmeháborodott őrültségeket.

Egyébként én sem járok karácsonyi vásárba meg templomba sem, de itt most nem ez a lényeg, hanem maga a jelenség, ami döbbenetes és mélyen felháborító.

2018. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel.
2018. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Még mindig migránsok? Nem unjátok? Nagyon hülyének kell lenni ha valaki még mindig komolyan veszi az ilyen híreket. Ráhúznak a templomra egy minaretet vagy mi? :) Idióta.
2018. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom honnan jönnek az ilyen hírek.


Németországban* vagyok és itt eszében sincs senkinek se átnevezni a Weihnachts-/Christkindlsmarkt-ot.. Ez a német hagyomány része és ezért meg kell őrizni.


*gondolom hogy Németországra gondoltok, mivel őt szokás migránsrajongónak stb nevezni.

2018. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Ezt hol olvastad? Láthatunk hozzá valamilyen forrást?
2018. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy masik(!!!) 58%-os ezt irta:

"Én normálisnak tartom, haladni kell a kórral."

Szerintetek veletlenul irta a kor-t hosszu o-val?

2018. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Full kamu.


Pár hete sétáltam egy nagy fideszessel a Gendarmenmarkton. Éppen építették a karácsonyi vásárt. Felháborodottan ecsetelte, hogy már nem szabad csillagokat rakni a sátrakra a migrik miatt, és jövőre már karácsonyfa se lesz.


Haladtunk vagy 10 métert, és egy daruval rakták fel éppen a vagy kétméteres csillagot a sátor tetejére.


Na ennyit ér ez a kamu sztori is.

2018. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!