Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az tényleg igaz, hogy élhetetl...

Az tényleg igaz, hogy élhetetlenné vált Nyugat-Európa a migránsok miatt? Külföldi magyarok főleg a Ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Az alábbi videónak szerintetek mennyi a valóság tartalma. Videó linkje lent

2018. márc. 23. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen,tényleg.
2018. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Echo tv. Szerinted? Az sem igaz, amit kérdeznek.
2018. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem igaz.Az echo tv egy sza*os fideszes propagandatévé és most nyomják a választási propagandát.Vannak gondok a migránsok miatt sok helyen, igen.De fel van fújva.

Én Németországban éltem 4 és fél évet, egyetlen egy arab vagy afrikai sem kötött belém.

2018. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az semmi, lassan hazánk is élhetetlenné válik, pedig nekünk "csak" egy Orbánunk van.
2018. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Én a 13.évemet taposm Angliában, semmit se tapasztaltam -igaz, a legkevésbé bevándorlásI helyen. Szóval, itt nincs az a multikulti.
2018. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Rokonaim élnek Németország több városában. Sehol nincs gondjuk a migránsokkal. Ezek a videók legtöbbje csak kitaláció.
2018. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kevés. Szerinted egy több, mint 300 millió lakosú területről, ami jóval nagyobb mint Magyarország, ennyivel össze is lehet foglalni minden területét?


Most szerinted, ha én forgatok egy kicsit Budapesten, Miskolcon, Tatabányán, Szegeden, abból lehet általánosítani, hogy az országon belül mindenhol ezzel fogsz találkozni?

2018. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

500 millió ember él az EU-ban, 2 millióan jöttek ide a migránsválság ideje alatt. Ez olyan, mintha 7 ezren érkeztek volna Budapestre a már meglévő 140 ezer kisebbségi mellé.


Nem történt jelentős változás..

2018. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván annyira élhetetlen, hogy a kelet-európaik (köztük a magyarok is) tömegesen vándorolnak oda, mert ott olyan rossz..
2018. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
A barátnőm húgát megerőszakolták fekete marokkói bevándorlók Nizzában és a csendőrök nem tettek semmit, sőt azzal hibáztatták hogy miért ment haza olyan későn és miért nem várta meg a reggelt.
2018. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!