Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik magyar politika...

Létezik magyar politika migránsok nélkül?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek a pártokat az alapján kategorizálják be, vagy az alapján szimpatizálnak velül, hogy mi az adott párt véleménye a migránsokról. Lehet akármilyen ötlete egy pártnak, ha migránsellenes akkor migránsellenes, ha migránspárti, akkor migránspárti, se több, sem kevesebb.


Én úgy gondolom, hogy ha eljön az ideje, akkor Magyarország országgyűlési képviselőit az alapján kellene megválasztani, hogy milyen ötleteik vannak az ország fejlesztésére és a nép jólétének biztosítására.

Ha már a fejem fölé választok egy vezetőt, azt az alapján teszem, hogy hozzám hogy viszonyul, nem az alapján, hogy a szomszédhoz hogy viszonyul...


Ti mit gondoltok?



2017. máj. 1. 12:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
75%

A fideszesek egy mesevilágban élnek, ahol Magyarország a világ közepe és csodálatos a jólét, ezért mindenki ide akar jönni a négy égtáj felől, szóval meg kell őket állítani, mert ha nem, akkor elveszik tőlünk ezt a Nagy Jólétet.


Ha ebből a perspektívából gondolkodsz, akkor valóban a bevándorlás a legfontosabb probléma Magyarországon.

2017. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom miért a bevándorlás ellenesség a legfontosabb. Én se szeretném hogy itt legyenek, de nézzük a tényeket: még a magyarok se akarnak itt maradni, nemhogy a külföldiek idejönni. A fiatalok több mint fele elgondolkozott már azon​hogy külföldre megy dolgozni, negyede pedig külföldön TERVEZ élni, azaz nem is akarnak itthon maradni.

Szerintem a legfontosabb az lenne, hogy az országot fejlessze és a magyar emberek érdekét nézze a kormány. Mármint nem "mondjunk nemet Brüsszelnek" meg "nyaljunk tövig Putyinnak", hanem az igazi érdekét. Magasabb fizetés, több munkahely, jobb képzések, jobb iskolák, jobb egészségügy, több szabadság, stb.

2017. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
27%

A politikailag aktívak egyoldalúan elutasítják a migránssiogatást.

Ebből 3 millió még a fidesszel is hajlandó egyetérteni (ők valószínűleg inkább a jobbikosok). A maradék 8 ezer ember pedig csak azt sérelmezte, hogy "rosszul van feltéve a kérdés", mert bizony rohadtul nem akartak ide se arab gettót, csak a jobboldalt gyűlölik.

A migránsloverek kb 80 ezerre tehetőek, szerintem ők azok akik ennek a nyílt társadalmista rendszernek a közvetlen nyertesei. Akik azért lehettek sikeresek, mert liberális kitartottak.


"Én úgy gondolom, hogy ha eljön az ideje, akkor Magyarország országgyűlési képviselőit az alapján kellene megválasztani, hogy milyen ötleteik vannak az ország fejlesztésére és a nép jólétének biztosítására. "


hát ja, csak aztán meg szembesülünk, hogy az átlag választónak le kell vennie a cipőjét, hogy 20 ig tudjon számolni.

Valaki magyarázza már el a ballereknek, hogyha visszahozzák az energetikai multikat akkor ugyan úgy a profitmaximum határozza majd meg az árat, és nem az a liberális törekvés, hogy "megfizethető energiája legyen a háztartásoknak".

Nem fog menni, mert hülyék, nem érdekli őket. Kb annyi közük van a valós háttérfolyamatokhoz, hogy akár izaurát is nézhetnének és szavazhatnának az alapján.

2017. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk el is hiszem, hogy fidderéknek ez a legnagyobb gondjuk, mivel a jobbágyoktól összerabolt vagyonból nem hinném, hogy számottevő anyagi problémáik adódnak.

Ők már csak elveszíthetik azt a pozíciót, ami már megvan nekik, így az ő szemszögükből tényleg a bevándorlók a legnagyobb veszély és nem például az, hogy nem tudják kifizetni a villanyszámlát vagy nem lesz mit enni a gyerekeknek hó végén.

2017. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
76%
Itt van az élő válasz a kérdésedre kérdező. A 3-as, bár a világ fszságát hordja össze, tökéletesen szemlélteti, hogy hova fajzott a magyar politika. Migrács, migrács, migrács, migrács!!!!
2017. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

Ajj, 6os, nemár. Ha valaki reagál egy válaszra, aztán azt a választ kitörlik, értelmetlen katyvasz lesz a kérdés alatt. Persze, 20 válasznál már érdemes lehet, de 5 válaszból nem olyan súlyos.. legalább bemutat egy oldalt.


És ja, 3as bemutatott egy oldalt:D A kérdésemre az ő válasza: nem.

2017. máj. 1. 13:09
 7/69 anonim ***** válasza:
4%
Bocsánat kérdező, de szerintem akkor is törölték volna, ha nem jelentem. Semmi konstruktív nem volt benne, csak személyeskedés, ballibezés, káromkodás, a szokásos.
2017. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem se töröljük a válaszokat. Úgy a jó, ha megmaradnak.
2017. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
14%

Ha az EU úgy reagálna a "köszönjük szépen, mi Magyarországon nem kérünk migránsokat" válaszra migráns kvóta ügyében, hogy "oké, rendben van", akkor simán létezhetne magyar politika migránsok nélkül is.


De sajnos nem ez a helyzet, kényszeríteni akarnak a migránsok befogadására, meg akarják változtatni erőszakkal a társadalmi összetételünket. És mindezt a "szövetségeseink" teszik velünk. Azt hiszem, ez elég nagy probléma. Erre még rátesz pár lapáttal az is, hogy Magyarországon a baloldal ehhez vígan asszisztálna!

2017. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
34%
jujj 72% te eddig csak személyeskedtél... na mutasd meg hogy szerinted a migránslove milyen előnyekkel jár az ország számára
2017. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!