Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek Orbán miatt szakított...

A svédek Orbán miatt szakították el Fruzsinát a családjától?

Figyelt kérdés

[link]


Most hogy áll ez az ügy?



2019. febr. 10. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

10.


Látszik, hogy el se olvastad a cikket.

1.Anyja, apja meghalt. Egyetlen gyámja kint élt Svédországban, ott volt vállalkozó.

2.Mivel a svédek nem járultak hozzá, mehetett intézetbe.

3.A magyar állam felajánlotta, hogy beszáll a költségbe.

4. Előtte a melegek gyerekvállalása esetén az volt a fő érvük, hogy ne egy intézetben legyen a gyerek, ha nem muszáj. Most persze nem volt téma, nyugodtan legyen intézetben.

5.A svédek szerint nagy terhet rótt volna a rendszerükre, ezért nem tudják vállalni, az meg nonszensz, hogy azért akarják ide hozni, mert a svéd ellátórendszer fejlettebb, mint a magyar(szó se volt erről, azért svéd volt a cél, mert ott élt a gyám és adózott keményen)

6.Ezzel szemben pár hónappal később érkező, magukat menekültnek és kiskorúnak hazudó személyek több millió euróval való terhelése nem volt probléma.

Ahogy az se volt probléma, hogy egész Európán keresztül baktatnak(holott már a szomszédos országban biztonságban voltak), mert a svédeknél a legtöbb a segély.


Szal most akkor döntsük már el, hogy mi a tényállás, mert ez így eléggé gázos.

2019. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

"6.Ezzel szemben pár hónappal később érkező, magukat menekültnek és kiskorúnak hazudó személyek több millió euróval való terhelése nem volt probléma.

Ahogy az se volt probléma, hogy egész Európán keresztül baktatnak(holott már a szomszédos országban biztonságban voltak), mert a svédeknél a legtöbb a segély."


A cikkből kiderül hogy korábban soha nem élt a lány a Svédországi rokonnal. Az is kiderül hogy Magyarországon is képes lenne ellátni a lányt. Egyébként eléggé szánalmas a kettős mércéd. A háború elől menekülőkön számon kéred miért mennek Svédországba de a lányon és a nagynénin nem. Nyilván azért költözött a nagynéni Svédországba mert ott jók a körülmények.

2019. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"cikkből kiderül hogy korábban soha nem élt a lány a Svédországi rokonnal."


A melegek gyerekvállalása esetén se élt az örökbefogadott a melegeknél előtte :)



"Az is kiderül hogy Magyarországon is képes lenne ellátni a lányt. "


Hülyeség, no comment.



"Egyébként eléggé szánalmas a kettős mércéd"



Nem tudom miről beszélsz, nem nyilvánítottam véleményt se a melegekről, se a menekültekről, csak rámutattam a svédek által tanúsított valódi kettős mércére.

Esetleg, ha így is lenne, attól a még a lényeg az marad(mert eléggé gyerekes, hogy rám próbálod meg terelni a szót):

A svédek jól megmutatták mekkora türhő parasztok.


Nem megy ez neked, fogadd el!

2019. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

"A svédek jól megmutatták mekkora türhő parasztok.

Nem megy ez neked, fogadd el!"


És szerinted ennek mi az oka? Gyűlölik a magyarokat de szeretik a feketéket és arabokat? :))))


Nem tudom miért akarod szegény lányt ráerőszakolni egy külföldi országra.

2019. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb.

Náci férgek.


Én nem akarom erőltetni, hanem ők szerették volna, de befejeztem veled, mert hülyeségeket találsz ki, aztán area vered magad.

2019. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként nem tudom mi ez a felháborodás. Magyarországon az emberek többsége senkit nem akar befogadni. Ugyanezek most kifogásolják hogy egy magyart nem akarnak befogadni külföldön? :) Emlékszem egy panziós felajánlotta hogy néhány napra vendégül látna menekült gyerekeket. A település lakói majdnem meglincselték. Amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten.
2019. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Hát kb.

Náci férgek."


Te vagy a náci. Ezért ne csodálkozz ha nem fogadnak be.

2019. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem tudom mi ez a felháborodás. Magyarországon az emberek többsége senkit nem akar befogadni. Ugyanezek most kifogásolják hogy egy magyart nem akarnak befogadni külföldön? :)"


Valamikor volt egy trianoni dontes bekeszerzodes magyaran diktatumm.Azota a magyar nem akar ujabb mondvacsinalt okot adni senkinek hogy daraboljon..Asvedek nem tapasztaltak de ha igy foytassak elofordulhat hogy az arabok osi foldjukon fogjak errezni magukat....

Persze ezt az elutasito okot meg lehetne szuntetni ha a nyugat szembenezni multjaval...de ahogy irtad amilyen az adjonisten olyan a fogadjinsten....


En sajnalom a lanyt egyertelmu hogy kettosmerce aldozata de majd hasonlo kettosmercevel lesznek ok is megitelve...

2019. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem tudom mi ez a felháborodás."


Azt észrevettük, hogy azt se tudod milyen rendezvényen vagy.

Ez a szánalmas diszkriminatív hozzáállás mellesleg a menekült ügy előtt volt, másrészt ez nem befolyásolhat egy eljárást, mert az ugyan úgy előítélet lenne.

Gondoltam szólok, bár már így is totál hülyét csináltál magadból.

2019. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A sok gyűlölködő csinált magából hülyét. Kb minden nap megjelenik egy hír a magyar állami tv-ben arról, milyen hülyék a svédek hogy menekülteket fogadnak be. Hát most itt a svédek válasza. A lányt egyébként én is sajnálom, de jól tették a svédek. Az ilyen rasszista gyűlölködő országokkal mint Magyarország így kell bánni. A lánnyal úgy bántak a svédek ahogy ti bánnátok a menekültekkel. Ahogy mondtam, amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten.
2019. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!