Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonom furán viselkedik...

A rokonom furán viselkedik barki atmegy hoza elbujik a furdobe de a csaladjatol nem mitol lehet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok az információ...
2019. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen is ilyen volt? Szociális szorongás, autizmus, egyéb mentális fogyatékosság során szoktak ilyet csinálni emberek.
2019. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
93%
Lehet depressziós.
2019. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit szégyell és nem, akar a társaságotokban lenni mert megeshet hogy fél egy nagyon kínos kérdéstől amit feltehettek neki. De amit előttem szólóak írtak simán lehet az is hogy szorongása van vagy depresszió, meg egyéb szociális betegség oka is lehet. Vagy az is lehet hogy van a testén látható helyen valami amit szégyell mások előtt és nem akarja hogy lássátok. Simán lehet az is hogy egyszerűen nem kér senki társaságából, mert ő úgy érzi jól magát ha otthon egyedül van csak a családjával, és ha mennek valahova akkor simán mutatkozik szívesen, de otthon nem viseli el ha vendégeik vannak. Vannak ilyen emberek, a sógorom is ilyen ha megy hozzájuk valaki akkor bezárkózik a kis szobába vagy a műhelyébe, vagy direkt elmegy otthonról inkább. A nővérem gyakran mondja hogy szinte állandóan elzárkózik ha vendégségbe megy valaki, és még kiköszönni sem hajlandó meg semmi. Mondjuk ha rokonok mennek például az ő tesója és annak családja, vagy én megyek át, vagy a húgom megy át, esetleg a szüleink akkor nincs ez az eset, akkor szívesen ott van. De ha más vendég megy mondjuk a tesóm barátnői, vagy kollégái, esetleg a nagylányuk barátja vagy annak szülei akkor ugyanúgy bezárkózik.
2019. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen rokonom, akitől elbújtam. Persze nem a fürdőszobába. Anyum a nappaliban volt, én pedig a saját szobámba vonultam. Folyton kioktatgatott, ezért néha nem bírtam vele egy helységben tartózkodni. Azóta megszakadt vele a kapcsolat.
2019. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bénabakter válasza:
100%
Gyerek vagy felnőtt a kérdéses illető?
2019. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!