Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg bocsánatot...

Szerintetek tényleg bocsánatot kéne kérnie Wittner Máriának Horn Gyulától, a családjától és Magyarország baloldali közösségétől az Országgyűlésben csütörtökön elmondott szavai miatt?

Figyelt kérdés
"...Ha nem tudná,Horn Gyula hóhér volt. Hóhér volt a javából... és most pontosan a miniszterelnökünknek a jóvoltából, az Önök, az én adómból és mindenki adójából, de emberségből, már három éve ott kezelik és ott vergődik a Honvéd Kórházban, mert képtelen meghalni". (Wittner Mária)
2011. márc. 25. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nagy Imre is hóhér volt és kommunista, Wittner vajon ezt is tudja?
2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Az ő szavai (hiába politikus)kevesebbet érnek mint a mieink(erkölcsileg).


1:Én meg majd őt nem vagyok hajlandó ellátni az én adómból ha kórházba kerül.

2:Mi az,hogy hóhér volt?Akkor tovább vihetjük a szálat:Ki tudja,hogy ez a nem normális kit lőtt le 56-ban?Mert hogy ártatlan embereket(tanárokat,postást stb)felakasztottak mert egy olyan kretén mint ez azt ordította,hogy ÁVO-s.

2011. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Tom Benko ***** válasza:
56%
Minimum vissza kellene vonulnia a közszerepléstől, és remeteként gondolkodnia a mondanivalóján.
2011. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudja ez a szerencsétlen hogy hóhér volt? Hol a bizonyíték kit hol mikor? Nem ez az első eset hogy 56-os pusztán elvakultságból gyűlöletből hazudozik!
2011. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Hihetetlen, hogy valaki megengedi magának ezt a stílust, egy ilyen embertelen kijelentést. Egy olyan embert bántani, aki nem tudja megvédeni magát még szóban sem, hát enyhén szólva patkányság. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy léteznek ennyire erkölcstelen emberek, és azok még politikusok is lehetnek. Ki az aki megválasztotta ezt a férget? Vagy csak listáról jutott be? Tudom, hogy az se szép, hogy egy nőről így beszélek, de én nőt még nem hallottam így beszélni.


A legdurvább meg az, hogy még csak bocsánat kérésre sem kényszerítik. Bár szerintem egyből le kéne mondatni. De hát ez a Fidesz, ahol nem kell felelősséget vállalni se a szavakért, se a tettekért. Egy sima bocsánat kérés itt már nem elég. Menjen el a családjához, égjen csak le a bőr a képéről, ott kérjen elnézést, majd látogassa meg Horn-t a kórházban, és vigyen neki minimum egy csokor virágot. Szerintem a tisztesség így kívánja.


Egyébként kérdező, te hogy gondolod, bocsánatot kéne kérnie?

2011. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Még egy MSzMP-s politikust sem hallottam soha, hogy valaha valamiért is bocsánatot kért volna. Akkor Marika nénitől sem várhatják el a véresszájúak, hogy bocsánatot kérjen.


Járjanak elöl ők jó példával. Kérjenek előbb ők bocsánatot '56-ért, aztán azért, amiért ellenforradalomnak nevezték az '56-os eseményeket. Aztán meg azért mert fasisztának neveztek és neveznek mindenkit aki nem az ő sleppjükhöz tartozik és azért mert mindenkire rásütik az antiszemita bélyeget.

(Az ország eladósításáért meg az állami vagyonok szétrablásáért nem lesz elég a bocsánatkérésük, bár annak jóvátételét is kezdhetnék azzal.)


Majd utána Marika néni elgondolkodhat azon, hogy bocsánatot kérjen.

2011. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 bumbi02 ***** válasza:
49%
ember ilyet nem mond a másiknak.. minimum bocsánatot kéne kérnie, de inkább visszavonulni a politikától.
2011. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:02


"Nem is fogsz, mivel nincs már MSzMP."


Attól még MSzMP-s politikusok vannak és voltak! vagyis a válaszomba csak egy gyökér tud belekötni. Gratulálok, átmentél a "répa-teszten".


A kamu meséitekkel meg fárasszátok magatokat. Ti még a Tóth Ilona perben is a bírói ítéletnek hisztek, pusztán azért mert bőrviszketést kaptok Orbán nevének hallatán is.


Valljátok be, hogy úgy igaz, ahogy mondom!

2011. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Attól még MSzMP-s politikusok vannak és voltak!"


Ja, pl. Kövér, Pozsgay, Pintér, Matolcsy, Martonyi. Őket is beleszámoltad?

2011. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

22:29


Hiába erősködsz, már nincs MSZMP, se MSZMP-s politikusok. Vannak Fideszes, MSZP-s, stb politikusok, akik egykor az MSZMP-ben politizáltak. Az, hogy megmaradt-e az akkori kommunista ideológiájuk (vagy hogy volt-e akkor nekik), csakis ők tudhatják. Szóval arról nem én tehetek, hogy kommunista-utálatodban fogalomzavarban szenvedsz, és ezért még másokba kötsz bele. Szánalom.

Amúgy meg nagyon mellélőttél, mert nem tudom, milyen Tóth Ilona perről beszélsz, mivel 91-ben születtem. És nálam senki nem utálja jobban a kommunistákat, mivel a dédapám testvérét (kulákok voltak) lelőtte egy csapat Rákosi-bérenc suhanc, mert az öreg nem szolgáltatta be a disznajt. Mellesleg nem kitaláció, amit leírtam, mivel van erre egy emléktábla, amin rajta vannak a hasonló esetek áldozatainak neve, de azoké is, akik átmenekítették a dühöngő nép elől szerencsétlen ÁVÓ-s gyerekeket, mielőtt még keresztüldöfték volna őket.

Annyi a külöbség kettőnk közt, hogy te még a múltban élsz, ezért nem veszel tudomást a jelenről és azokról a dolgokról, amik az orrod előtt történnek. És belőled hiányzik az az erkölcsi nevelés, amit én annak ellenére is megkaptam, hogy liberális berkekben nőttem fel. Engem nem érdekel, hogy mi történt régen, mivel az már nem befolyásolja az én életemet, csakis én alakítom azt. Téged gúzsba kötnek a múlt problémái, ezért sose leszel teljes ember. Ezért sajnállak egyébként.

2011. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!