Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan zajlik németben az...

Egykozepsulissrac kérdése:

Hogyan zajlik németben az ügyintézés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Idén fejem be a sulit és frissen, palyakezdőként van lehetőségem kimenni németbe.

Amiben viszont tanácstalan vagyok azok a papír ügyek. Mivel én nem magyar cégen keresztűl megyek ki, magamnak intézem a papírikat.

Tudnátok-e nekem segíteni, hogy ott mennyi adót vonnak le, hogyan zajlik az adóbevallás, és milyen papírokat kell elintéznem ahhoz, hogy én pár évet kint tudjak tölteni?

Köszönöm a segítséget!


2019. febr. 27. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöször is NEM "németbe", hanem "Németországba" akarsz menni!

Másodszor a nyelvtudásodról semmit nem írtál, anélkül nem érdemes elindulni sem.

Harmadszor, ha biztos helyet tudsz, ott az égvilágon mindent pontosan elmondanak, és az sokkal pontosabb adat, mintha itt ismeretlen emberek írnak valamit, ami vagy helytálló, vagy sem.

2019. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Németül zajlik.
2019. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az némethbe. Mennél ki mosogatni, nulla németh nyelvtudással? :D Nagy szükség lesz rád kint...
2019. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!