Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok ahhoz, hogy ki...

Mit szoltok ahhoz, hogy ki akarják hantoltatni Michael Jackson hopltestét? Mire lenne ez jó? Mit bizonyítana? És mivel lenne jobb az állítólagos "áldozatoknak", ha egy halott emberről kiderülne, hogy pedofil?

Figyelt kérdés
Kitől követelnének kártérítést? Ugyanis már halott, a bűn meg ebben a világban nem öröklődik.
2019. márc. 8. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanezt nem értem én sem. Művészeknél én mindig próbálom a magánéletüket elkülöníteni a művészetüktől pont az ilyesmi botrányok miatt.

Ha minden igaz, amit mondanak róla, akkor is ugyanannyira fogom szeretni a zenéjét és szerintem szinte mindenki ugyanígy van ezzel.

2019. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt a részét nem értem, hogy a pedofíliát hogy akarják DNS-el bizonyítani, vagy tagadni?
2019. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Egy holttestről nem állapítható meg pedofil volt-e.

Megint csak a teloméra nyútogatók jáccák az eszüköt.

2019. márc. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amerikaiak betegsége hogy 40 stb évvel az eset után jönnek elő ilyen olyan ez megerőszakolt az megerőszakolt ökörségekkel.
2019. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Műbalhé az egész, mint ahogy a metoo mozgalom is csak a könnyű pénz meg az 5 perc hírnév miatt annyira felkapott. Akit megerőszakolnak az AKKOR tesz feljelentést, nem 10-20-30 év múlva. Pláne nem egy 10 éve elhunyt eladót vesznek elő. Gondolom rájöttek hogy Jacko még egy évtizeddel a halála után is rekordmagas bevételeket hoz, amiből néhány ingyenélő is szeretne részesülni, plusz szeretnék ledönteni a mítoszát, mert nem szeretik a zenéjét. Ennyi.
2019. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmire nem lenne jó,mivel nem a holtteste van elásva hanem egy bábu,mivel M.J. 2010-ben Moszkvába költözött hogy lecsillapodjanak a halála körül lévő dolgok. Most úgy hívják hogy Dave Dave és égési sérüléses mastkot hord,hogy senki ne ismerje fel. 2009.06.25.-én tűnt el a világ elől,de figyu: a history turnéján a jetpekre az volt rá írva hogy 2040,és 2009+06+25=2040 tehát 2040-ben lesz valami!
2019. okt. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!