Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy az oroszok...

Elképzelhető, hogy az oroszok után jön nálunk is egy ilyen törvény?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyennel végre teljesen össze lehetne zúzni a Magyarországi balliberális uralmat az országban.



2019. márc. 10. 07:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

44%-os, te tényleg ilyen fogyatékos vagy, vagy fizetnek érte?


#6 leírta már. Nem önmagában a fake news tiltásával,üldözésével van baj, hanem ennek a rossz felhasználásával. Oroszországban diktatúra van, tehát a törvénynek a felhasználása egyértelműen a kormányellenes erők ellen fog menni, a felügyelete kormányhoz kötött.


Németországban valószínűleg (mivel nincs javaslat ilyen törvényről, így nem tudni) egy független bíróság folytatná le, ahol mind a kormánypárti mind az ellenzéki fake newst büntetni kell.


Érzed a különbséget?


A fake news pedig NEM SZÓLÁSSZTABADSÁG ezt kéne felfogni.


BTK 373. Csalás fogalmát böngészd át. Bőven kimeríti a fake news fogalmát.


"373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el."


Érted?

2019. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%

Értem én, eddig is értettem.

Ha a németek csinálják ugyanazt, akkor az jogos és csak az embereket védi, ha az oroszok akkor diktatúra. Mert ha a német kormány, parlament mondja, hogy az emberek érdekében akarnak törvénnyel, hatósággal rendőrséggel fellépni akkor te elhiszed nekik, hogy majd jól be is tartják és véletlenül sem fognak visszaélni vele, ha az oroszok teszik, akkor nem.

Magyarázzátok a bizonyítványt, ahogy szoktátok.

2019. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Te tényleg ennyire sötét vagy ? Ha egy FÜGGETLEN bíróság kezelné az egészet, az teljesen rendben van, támogatni kell.

Viszont ha egy kormány által létesített, kormánypártiakkal teletűzdelt szervezet “ellenőrzi” az elítélendő, mivel valószínűleg nem megfelelően lesz használva a törvény.


Érzed a különbséget, vagy csak direkt trollkodsz?

2019. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

"Magyarázzátok a bizonyítványt, ahogy szoktátok."


Most ezt komolyan pont te írod? :'-DD

Aki gyakorlatilag mást sem csinál 0-24 órában mint magyarázod, hogy mennyire csodálatos, nagyszerű a Fidesz rendszer és létező világok legjobbikában élünk itt Magyarországon? Azért nézz már néha tükörbe.


Egyébként továbbra is érdekes, hogy semmi, de semmi bajod nincsen azzal, hogy Magyarországon is igen komolyan korlátozva van a sajtó és szólás és gyülekezési szabadság. Az neked teljesen rendben van, vagyis nem látom a fiatal lelkű anarchistát, aki kitörne belőled és lázadna mindenféle szabályozás ellen. Én kérdeztem valamit a sajtó szabályozásáról, nem válaszoltál rá, igen értjük, hogy miért, mert le kellett volna írnod, hogy "Igen van ilyen szabályozás, de..." és miután éppen azon hisztizel, hogy nincs de ez felettébb kínos lett volna.


Az mondjuk továbbra is kínos, hogy a hatalmi ágak demokráciákban működő szétválasztását láthatólag nem akarod tudomásul venni, vagy nem is érted a koncepciót...

2019. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%

#11


Tökéletesen látod a helyzetet, ha a Németek csinálják azzal semmi probléma nincs, nekik szabad mert ott demokrácia van meg független bíróságok (ezen jót röhögök miközben írom) Oroszországban meg diktatúra. Mondjuk az utóbbival egyetértek, de hogy Németországban demokrácia meg független bíróságok? :D :D


'Ha a németek csinálják ugyanazt, akkor az jogos és csak az embereket védi, ha az oroszok akkor diktatúra'


Ezen ne csodálkozz libsi felfogás...


'magyarázod, hogy mennyire csodálatos, nagyszerű a Fidesz rendszer és létező világok legjobbikában élünk itt Magyarországon'


El lehet menni Németországba vagy Franciaországba, itt lehet minket hagyni. Sőt az ilyeneknek mint te jobb is lenne, ha ki mennél oda ahova való vagy.


'Magyarországon is igen komolyan korlátozva van a sajtó és szólás és gyülekezési szabadság'


Mi van korlátozva, hol??? Magyarországon, ahol O1G felirattal mászkálnak analfabéta országgyűlési képviselők az utcán 50-200 fős 'tömeg' kíséretében? Mégis mi van itt korlátozva?? Mindenki ott gyülekezik meg azt mond/ír amit akar még akkor is, ha ordas nagy hazugságokat állít mint például te.

2019. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

#15

Jól látod a dolgokat - ergo meg is fogod kapni azonnal érte a megfelelő reakciókat. Gondolom nem fog meglepni. :)

2019. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Bizony meg fogja kapni, türelmesen szájbarágósan elmagyarázom neki, amit te drága 44%-os bizony értesz, ezért is nem válaszoltál eddig...


Szóval kedves 51%-os ugorjunk is neki. Az, hogy te meg 44%-os barátunk nem akarja felfogni a hatalmi ágak szétválasztását és abban hisztek, hogy Németország nem demokrácia, hát nézd, én nem tudok rajta változtatni, most magyarázhatnám, hogy náluk mitől demokrácia a demokrácia, meg mit kell nézni, hogy tudjuk demokratikus-e egy ország, de na, gondolom úgy sem foglalkoznál vele...


Igen libsi felfogás, hogy a demokratikus intézményekről tudjuk, hogy csak demokráciákban működnek jól, márpedig a független bíróságokhoz, bizony kell a demokrácia is.


(mondjuk azért igazán érdekes, hogy Oroszország nem demokrácia, Németország nem demokrácia, akkor hol van egyáltalán demokrácia?)


Most jön a nehezebb része, mert itt van az, hogy sikeresen félreértetted amit írtam.


44%-os ezt írta


"Most vagy korlátozza egy intézkedés a szólásszabadságot vagy nem. Olyan nincsen, hogy demokráciában így szokás, mert ott nem élnek vissza vele. Ha hoznak ilyen törvényt vagy az ország vezetése akar ilyen törvényt, akkor bizony korlátozni akarják a szólás és véleményszabadságot. És nincs de!"


Én és még néhányan logikusan rákérdeztünk, hogy akkor mit gondol arról, hogy minden országban szabályozva van a média, mert ha "nincs de", akkor logikus lenne, hogy ő például elítéli a magyar médiaszabályozást is, mert az is korlátozza a szólásszabadságot lásd. helyreigazítások vagy jó hírnév megsértése, de mondhatnám a nemzeti jelkép megsértését stb. ezek mind-mind korlátozzák a sajtó és szólásszabadságot. Tudod ha valaki írt valami butaságot ez egy jó módszer rámutatni arra, hogy miért téves, amit ír, hiszen csak végiggondolom az ő fejével a dolgokat, ha egyszer nincs de, akkor 44%-os szerint mindenféle szabályozás rossz, hiszen nincs de. Nyilván ezt ő sem gondolja így ez neki le is esett, ezért nem is reagált rá, mert tudja, hogy bizony így van. Amit írtam, hogy "Magyarországon is igen komolyan korlátozva van a sajtó és szólás és gyülekezési szabadság" ez azt jelenti, hogy mindenre van törvény és rendelet, de ha nincs de, akkor ez bizony súlyos korlátozás 44% szerint. Elég abszurd volna ha nem lenne semmiféle szabáylozás, olvasd vissza a 14-es válaszomat, ennek fényében.


"El lehet menni Németországba vagy Franciaországba, itt lehet minket hagyni. Sőt az ilyeneknek mint te jobb is lenne, ha ki mennél oda ahova való vagy."


Erről viszont eszembe jut

https://www.youtube.com/watch?v=Y4eapYqrX24


Hagy döntsem már el én, hogy hová való vagyok. Meg most nem ezért vagy azért, de nem azt hallom állandóan, hogy a "liberálisoknemtűrnekmegvéleménytéskirekesztőkbezzega nemliberálisokmilyenbefogadókéseltűrikamásvéleményt" hát látod-látod, akkor kevesebb bort kéne inni és még kevesebb vizet prédikálni. Én még egy hazai "nemliberálisat" sem küldtem el külföldre. Lehet, hogy elküldöm őket a fenébe, de a magyarságukat nem vonom kétségbe, se azt, hogy joguk van itt élni. Elég szomorú látni, hogy a jobbermagyar nem csak a muszlimot, a feketét, a cigányt, a migránst, a zsidót utálja, hanem a többi magyart is, ha más a véleménye, igen és mi liberálisok vagyunk a kirekesztők, meg gyűlölködők, akik nem tűrnek más véleményt...látjuk és érezzük...

2019. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

'Az, hogy te meg 44%-os barátunk nem akarja felfogni a hatalmi ágak szétválasztását'



Neked, honnan ütött be hogy mi nem hiszünk a hatalmi ágak szétválasztásában? De akkor már hagy kérdezzem meg, hogyha a hatalmi ágak szétválnak egy államban akkor az szerinted automatikusan demokratikus? Elárulok neked egy nagy titkot, jelenleg pl. Észak-Koreában is szétválnak a hatalmi ágak. Papíron... Meg amúgy is benne van a nevében, hogy demokratikus. Az NDK nevében is benne volt. Na erről ennyit, ne legyél már ennyire naív.



Meg amúgy minden bántás nélkül, ki vagy te itt, hogy eldöntsd melyik országban van demokrácia meg melyikben nincs? Kinek érzed te magad valami alkotmányjogásznak?



'most magyarázhatnám, hogy náluk mitől demokrácia a demokrácia, meg mit kell nézni, hogy tudjuk demokratikus-e egy ország, de na, gondolom úgy sem foglalkoznál vele'



Igen jó lenne, ha magyaráznád, mert pontosan erről van szó. Ezt kéne magyarázni, de nem ezt magyarázod, hanem mellé beszélsz.



'Igen libsi felfogás, hogy a demokratikus intézményekről tudjuk, hogy csak demokráciákban működnek jól, márpedig a független bíróságokhoz, bizony kell a demokrácia is'



És ezt ki vitatta?



'mondjuk azért igazán érdekes, hogy Oroszország nem demokrácia, Németország nem demokrácia, akkor hol van egyáltalán demokrácia'



Tudod a világ nem fekete és fehér.



'helyreigazítások vagy jó hírnév megsértése, de mondhatnám a nemzeti jelkép megsértését stb. ezek mind-mind korlátozzák a sajtó és szólásszabadságot'



Nem, ezek nem korlátozzák, a rágalmazás, becsületsértés stb... amiket itt felsoroltál, azok un. köztörvényes bűncselekmények. Ha ezért helyreigazítást kell tenni az nem szólásszabadság megsértése. Neked nagy libsiként tudnod kéne, hogy a szabadság addig terjed amíg mást nem korlátozol a saját jogaiban. De erről ti ugye elég gyakran megfeledkeztek.



'Amit írtam, hogy "Magyarországon is igen komolyan korlátozva van a sajtó és szólás és gyülekezési szabadság" ez azt jelenti, hogy mindenre van törvény és rendelet'



De az, hogy mindenre van törvény és rendelet nem azt jelenti, hogy korlátozva van a sajtó és szólás és gyülekezési szabadság, ez itt a probléma. Fentebb kifejtettem, hogy miért nem.



'Lehet, hogy elküldöm őket a fenébe, de a magyarságukat nem vonom kétségbe, se azt, hogy joguk van itt élni'



Az, hogy valaki elküld téged külföldre nem jelenti azt, hogy kétségbe vonja a te magyarságodat sem azt, hogy jogod van itt élni. Ez csupán annyit jelent, hogy az adott illető nem kívánatos személynek tart téged. De, ha így jobban tetszik, akkor legyen: Menj a fenébe!



'igen és mi liberálisok vagyunk a kirekesztők'



Dehogy vagytok ti kirekesztők, ti még a melegházasságot, a 3857 társadalmi gendert, meg a terrorista hátterű jihadista patkányokat is tárt karokkal fogadnátok.

2019. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hallod 51%-os bámulatosan tudsz érvelni saját magad ellen, és észre sem veszed...:-D


például pont magad írod le, hogy teljesen rendben van a szólásszabadság korlátozása, ha az adott ország törvényei szerint a bűncselekménynek minősül az adott cselekedet. VÉGRE FÖLFOGTAD! Hát pont erről beszélünk többen is.


ui. hisztériázós privátokat továbbra sem kérek, abból már kinőttem. Amint elnézem te még nem...

2019. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"De, ha így jobban tetszik, akkor legyen: Menj a fenébe!"


Én viszont ezt továbbra sem mondom ezt neked. Tehát furcsa mód én jobban hiszek a magyarságunk fontosságában mint te, azért ezen gondolkodj.


(bocsánat az előbb ez lemaradt)

2019. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!