Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy az oroszok...

Elképzelhető, hogy az oroszok után jön nálunk is egy ilyen törvény?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyennel végre teljesen össze lehetne zúzni a Magyarországi balliberális uralmat az országban.



2019. márc. 10. 07:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ejha látom hatalmas problémák vannak a szövegértéssel... De sebaj, nekifutok még egyszer utoljára.


'magad írod le, hogy teljesen rendben van a szólásszabadság korlátozása, ha az adott ország törvényei szerint a bűncselekménynek minősül'


Nem, nem ezt írtam, hanem épp ellenkezőleg. Ha helyreigazítás kell tenni pl. egy nagy nyilvánosság előtt elhangzott rágalmazásért, az NEM számít szólás szabadság megsértésének. Mivel a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy te bemehetsz tegyük fel egy TV műsorba és azt mondasz amit akarsz a szomszéd Józsi bácsira csak mert nem tetszik az arca.


'hisztériázós privátokat továbbra sem kérek, abból már kinőttem. Amint elnézem te még nem'


Csupán annyit írtam privátban, hogy felesleges töröltetni a hozzászólásaimat mert le vannak mentve és úgyis azonnal visszaírom őket. Ha tetszik neked, ha nem. Ugyanis, ha neked nem tetszik valami akkor az a megoldás, hogy törölteted. És te beszélsz demokráciáról meg szólásszabadságról?? Nem baj, most legalább jól lejárattalak itt mindenki előtt. Hát ez vagy te, te liberálisok gyöngye... :D

2019. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Újra leírod, amit én is és még mindig nem akarod érteni...:-DDD


Akkor mondom más szavakkal, ha korlátozod, hogy ki mit mondhat, törvényileg, az pont ugyanolyan, mint az internet korlátozása. A korlátozás az korlátozás, a lakott területen 50km/h az engedélyezett legnagyobb sebesség, akkor azt sebesség-korlátozásnak hívjuk, hiába logikus és érthető lépés, mert életeket ment, az egy korlátozás, ugyanígy ha valamit nem tehetsz következmény nélkül a sajtóban az egy korlátozás, tiltás ha úgy tetszik, cenzúrázás. Hiába mondod el százszor, hogy nem az, attól még az, és aki végiggondolja, az érti is, hogy miért...

egyébként szerintem te is érted, csak kötözködsz, de felőlem, én nem fogom sokadjára is elmagyarázni.


ui. te is tudod mit írtál, én is tudom, és bármennyire is hisztériázol, tegnap csak este léptem be először az oldalra, nyilván nem tudtam töröltetni a délelőtti válaszodat, -meg miért is tettem volna, csak hozod a szokásosat- ha nem hiszed írj a modinak és kérdezd meg ki jelentette, vissza tudja keresni neked. Annak írogassál.

2019. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem az.
2019. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!