Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Balliberálisok, számotokra...

Balliberálisok, számotokra nem ijesztőek politikátok ezen megnyilvánulásai?

Figyelt kérdés
Genderizmus. Transznemű szépségkirálynő Spanyolországban. Conchita Wurst. Az élőlényekben van egy olyan dolog, hogy gének. Ezek nem változnak meg attól, hogy hormonkezelést kap valaki, valaminek gondolja magát, vagy "nemátalakító műtéten" esik át, aminek az eredménye fényévekre van a valódi másik nemtől. Gyerekeket is érint, akár őket is kezelhetik. Iskolákban tanítják, egyetemi szakokat lehet elvégezni belőle. Sokak szerint a férfiak elnyomják a nőket, erőszakosak, stb. A fehérek szintén elnyomják a nem fehéreket, rasszisták sokak szerint. Elképesztő jelenségeket tartanak elfogadhatónak. Pl. a Down-kór ellen nem kell küzdeni... Az csak egy állapot. Egy gyilkosnak esetleg nem kell börtönbe vonulnia, ha ideges volt, elnyomták a fehérek, lelki trauma érte, stb. A kövérség egészséges dolog, aki ellenzi, az testszégyenítést csinál. A kultúrák egyenrangúak, azok is, ahol az átlag IQ 30-cal kevesebb, nem integrálódik, vallási fanatikus vagy vallásból adódóan pl. többnejűség van vagy divat a megkövezés. Mintha nagyon elszakadt volna a valóságtól ez az ideológia.

2019. ápr. 11. 10:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Genderizmus. A sokat szidott. Van jó oldala is, a társadalmi nemi szerepeket kutatná, de sajnos itthon csak a "lehet-csillámpóni-is-ha-az-akar-lenni" jön át.


transznemű szépségkirálynő, Conchita Wurst, nemátalakító műtét - ezek 0 %-ban befolyásolják az életem, ezért teszek rá, hogy mit csinálnak.


"Az élőlényekben van egy olyan dolog, hogy gének. Ezek nem változnak meg attól, hogy hormonkezelést kap valaki, "


Alan Turing. Nem a liberalisták ÍTÉLTÉK hormonkezelésre, míg végül öngyilkos lett. Ez meg a másik véglet. Utána lehet nézni ,hogy ki volt ő.


"Gyerekeket is érint, akár őket is kezelhetik." - ezzel én se értek egyet, nőjön fel, aztán majd eldönti. Csak akkor ezt alkalmazzuk a vallásra is. :)


"Sokak szerint a férfiak elnyomják a nőket, erőszakosak, stb. A fehérek szintén elnyomják a nem fehéreket, rasszisták sokak szerint"

Szerintem meg van ahol meg a nő nyomja el a férfit, a színes a fehéreket.


"Down-kór ellen nem kell küzdeni... "

Én nem vagyok orvos, de hogy lehet a Down-kór ellen küzdeni? Ha már annak született valaki? Az tényleg genetika, nem szedhet rá gyógyszert, és "magic", már nem is Down-kóros.


Gyilkos kapja meg a büntetését.


A kövérséggel meg nem értek egyet, nem kéne reklámozni az egészségtelen életmódot. Persze van, aki nem tehet róla, de sokan vérszemet kaptak, és már ők is azt vallják, hogy nem tehetnek róla, holott csak a zabálási rohamaikat takargatják ezzel.


A kultúrákat nem tudom, miért kéne egyformává tenni. Legyen 7 milliárd egyforma ember a Földön, az lenne jó? Szerintem nem.

2019. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
34%

De #5 azért megkérdezném hogy mégis ki a fenét érdekeltek a down kóros, transzneműek amíg a kulturbal fel nem hozta a témát? Bántották őket?

,,A férfiak elnyomják a nőket, csak nem feltétlenül abban a kulturális vagy társadalmi közegben, amit te megszoktál." Érdekes módon mégsem India, vagy Szaúd-Arábia miatt picsognak a genderisták, hanem a wage gap meg a női kvóta miatt.

,,A többnejűséggel a liberálisok és egyébként a kultúrától függően a konzervatívok jelentős részének semmi baja nincs" A fehér ember szaporodása szempontjából tényleg jó lenne a többnejűség(ellenben a többférjűség egy orbitális marhaság). A kövér Japánokkal kapcsolatban meg annyit, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje, csak adottságtól függően valakinek kisebb, valakinek nagyobb. Van aki például csúnya és ezért nem talál párt magának, de ebből az következik hogy ez egy probléma amit az államnak kellene megoldani?

,,ha megtiltod, hogy down-kóros vagy transznemű legyen, attól még down-kóros és transznemű marad." A down-kór valóban ilyen, de érdekes módon 100 éve a kutyának nem jutott eszébe, hogy ő transznemű akar lenni, mert ilyen ökörségek fel sem merültek. Amúgy mégis miért lenne jó ha az emberek egyenlőek lennének?

,,De ha kitiltod az összes egyetemi képzést az országból, ami a szexualitásról, társadalmi szerepekről és identitásról szól, akkor soha nem fogsz rájönni arra, hogy mi az oka, hogy vannak transzneműek." Őszintén kit érdekel egy marginális, degenerált kisebbség mikor gyakorlatilag ennél csak fontosabb kérdések léteznek? Amúgy meg éppen azáltal jönnek elő az ilyenek, mert ajnározzák, meg körberajongják őket. Hallottál egyébként annak a csávónak az esetéről aki az USA-ban elsőként kapott harmadik nemként hivatalos, állami igazolványt?

,,Az asztrológia tanfolyamokat se tiltjuk ki az országból, pedig annak aztán végképp semmi értelme nincs." Igen csak az asztrológiát nem is oktatják az egyetemen. Ha oktatnák akkor be kellene tiltani, igen. Biológiába meg felesleges belemenni, mert igenis két nem van, hiába jössz a kromoszómákkal, meg a 10 nemmel. Vannak a normálistól eltérőek? Igen vannak, de a hermafroditák meg egyebek, nem más neműek, hanem betegek, ennyi. Ne próbálj úgy tenni mintha ezek egy annyira gyakori dolgok lennének hogy erre még kell alkotni külön nemi kategóriákat. Amúgy sem véletlen hogy ezek az agyalágyult baromságok a nyugati luxusban tespedő kis snowflakektől jönnek. Tipikusan olyanok, mint azok a belpesti libsik, akik elmagyarázzák nekem vidékinek, hogy a cigányokkal nincs is baj Kelet-Magyarországon, meg hogy én legyek toleráns. Az ilyen kis mimózalelkű, burokban élő majmok lesznek a civilizációnk halála.

2019. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Csak néhány dolgot említettem, ami eszembe jutott, sok mindent le sem írhatnék, mert a pc nem engedi. Mondjuk ma már teljesen alap, elfogadott dolog az, ami 30 éve még betegség volt, évente büszkén felvonulnak vele.

Van Down-kóros modell, szépségverseny, és nemrég egy Down-kóros beszélt valami politikusnak, hogy vele nincs semmi baj, vagy ilyesmi. Hogy ha felfedezik méhen belül, hogy a magzat Down-kóros lesz, azzal nincs semmi gond. De ez csak egy példa a nagyon sok közül. Volt már a matematika vagy a fizika rasszista; nemrég derült ki az eset, hogy egy pszichológiai segítségre szorult férfi volt a transzneműek legnagyobb úttörője, 3. nemű igazolványt kapott, de mára megbánta; Amerikában rendszeresen őrjöngenek és lopnak a kisebbségiek a fehér rasszizmus miatt (de Franciaországban is), miközben a liberálisok imádják a dél-afrikai fehérellenes rasszizmust vagy különböző kirekesztő vallásokat; transzgender 10 éves gyerekeket propagálnak divatlapokban; stb.

2019. ápr. 11. 14:28
 14/29 dq ***** válasza:
74%

Női ruhás énekes. Mert az egész rock és rock&roll nem női ruhás férfi énekesekről szól 60 éve -.-"


Többnejűség, azt mondod? A múltkor olvastam a lokálban egy teljesen pozitív 2 oldalas cikket itt Mo-n egy férfiről aki 3 nővel és még több gyerekkel élnek egy fedél alatt, és teljesen boldogak.


Megkövezés? A múltkor mintha OV lengette volna be a halálbüntetést -.-"


Down-kór? Nemrégiben volt egy nagyobb szabású Down-kóros kampány a buszmegállókban, engem átprogramozott, már nem érzem undorítónak, vagy kényelmetlennek a látványukat. Lehetne több.


Amúgy nem, nem ijesztőek. Akik nem _hazug_ (komolyan, nem gáz hogy akkora a veszély hogy nincsen elég igaz anyag?) propagandát néznek egész nap, azok számára nem ijesztő ¯\_(ツ)_/¯


Mondjuk a múltkor olvastam egy cikket (blogbejegyzést?) a mércén [link] itt egy kicsit megzavart hogy a cikkíró szerint a fb bejelölés és ráírás valakire zaklatás, a zaklatás pedig szexuális erőszak. Ez eddig idegen volt a magyar webtől.

Attól tartok hogy páran tudatosan akarják a szavak jelentését megváltoztatni, és hogy ez kellemetlen lesz, pl nem lehet tudni hogy egy felmérésben a szexuális erőszak éppen mit jelent. Ezzel nem nagyon tudok/lehet mit kezdeni, a jog megengedi :/

2019. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De ezzel emberek életét teszik tönkre, emberek ezreinek halálát okozzák. Pl. a betelepítési mániáról nézzetek meg egy videót a nizzai incidensről. Nemi erőszakok garmadája. Transzgendernek kikiáltott embereket tesznek tönkre lelkileg. Normális, hogy 10 éves gyerekeknek hagyják, hogy fiúként lánynak mondják magukat? Ha azt mesélik be a népnek, hogy egy átlagban 30-cal alacsonyabb IQ-jú, integrálhatatlanul viselkedő kultúra egyenlő, annak nagyon csúnya vége lesz a naiv emberek számára, akik túlzottan közel kerülnek ehhez a kultúrához. Emberek életével játszanak. Olyanok, mint a sarlatánok, akik gyógyítják a rákot, és lebeszélik a betegeket a hagyományos gyógyszerekről.
2019. ápr. 11. 15:20
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

##13

Nem csak Indiában, akármilyen hihetetlen, de itthon is létezik olyan, hogy elnyomják a nőket, csak alacsonyabb társadalmi rétegekben. Ezekkel az esetekkel különböző civil szervezetek foglalkoznak. Mint ahogy léteznek olyan civilszervezetek, akik az állatmentéssel foglalkoznak, a hajléktalanokkal, vagy a biciklitolvajokkal, mindegy. Értem én, hogy az emberek kizárólag csak a legnagyobb problémával foglalkozhatnak, és tilos bármi más ellen felemelni a szavunkat. Ha valaki rámutat a nők problémájára, az máris egy femináci komisszár, aki kötelezővé tenné a homoszexualitást. De világos, te is kizárólag a környezetszennyezéssel, a túlnépesedéssel és az indiai nők helyzetével foglalkozol, és véletlenül se foglalkozol azzal, hogy a jelentéktelen hatalmú balliberális tömeg itthon mit gondol. Ja várjunk csak...


"ebből az következik hogy ez egy probléma amit az államnak kellene megoldani?"

Hát, ha szociáldarwinista vagy és arról van szó, hogy az államnak nem feladata a szociális intézmények fenntartása, akkor erre nem nagyon lehet mit válaszolni. Ha ennél egy kicsit árnyaltabb, akkor az államnak biztosítania kell az egyénnek egy alapot, amire építkezhet. Az, hogy egy rendellenesség miatt hátránnyal indulok olyan területeken is, aminek a teljesítéséhez semmi köze nincs, az nem oké. Az állam biztosíthatná, hogy ne vegyék figyelembe a lényegtelen jellemzőket, ez egyenlő esélyeket biztosít. Ez jó a gazdaságnak, végső soron az államnak. Tehát megéri. Azt megértem, hogy neked nem tetszik, mert nagyobb a verseny.


Hogy a kérdezőnek mi baja van a down-kórosokkal, és a balliberálisok ő szerinte miben akadályozzák a down-kór okának feltérképezését, azt nem tudom. A szexuális kisebbségeket pedig történetiesen üldözték, nem kell sokáig vissza menni az időben, egész pontosan 40 évvel, amikor itthon még illegális volt, de 20 évvel ezelőtt még büntették például a 18 éven aluliakat. Jelenleg is van jogi eltérés a homoszexuális és heteroszexuális vonalon (örökbefogadás, házasság stb). A házasoknak járó hitelkedvezményektől, a CSOKtól és egyéb gazdasági előnyöktől továbbra is elesnek.


De ez a jog, ami fontosabb, az a társadalmi közeg. Felhoztad a cigány-magyar együttélés problémáját, én is olyan helyről származom, ahol gyűlölik a magyarokat csak azért, mert magyarok. Egy jelentéktelen kisebbség, mint itthon a homoszexualitás, nagyjából ugyanolyan fogadtatásuk van. Azok a cigányok, akik képtelenek kulturáltan viselkedni a magyarokkal egy légtérben, az pontosan ugyanaz a probléma, amikor a heteroszexuálisok képtelenek kulturáltan viselkedni a homoszexuálisokkal. Nem értem, hogy te ezt miért nem érted. Ha jogilag a cigány és a magyar ugyanannyit ér, akkor már nem is létezik a probléma, ugye? Az meg egy másik, hogy a transzszexuálisokról nem veszel tudomást, mert szerinted soha nem létezett. Rólam se vesznek tudomást, amíg meg nem szólalok az anyanyelvemen. És hát ugye ne szólaljak meg, nem kötelező, négy fal között amúgy is boldog vagyok.


Ha már itt tartunk, a kettősmércéről én is tudnék nyilatkozni. A külföldi jobboldaliakat nagylelkűen figyelmen kívül hagyjátok, akik a magyarokat terrorizálják, mert szerencsére ők nem balliberálisok. A baloldaliakat, akik pedig a magyar kisebbségekkel foglalkoznak, azok pedig jobb, ha megdöglenek. A Fidesz plakátjai is mindent elárulnak, véletlenül se mernek iszlámellenes plakátot kirakni, a grafikusaik inkább azzal foglalkoznak, hogy minden kampány után egy fél milliméterrel széthúzzák a vigyorgó Juncker metszőfogait. De hát már megbeszéltük, mindenki csak a legfontosabb dologgal foglalkozzon!

2019. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 dq ***** válasza:
0%

Amúgy meg a liberalizmus az egy szélsőjobboldali eszme, és a legmesszebbmenően az egyént és a lehetőségeket helyezi előtérbe. A baloldal meg a közösséget és a közjót. (A szélsőbaloldal meg ennek a túltolása.) (A nemzetiszocializmus az, ami a közösséget helyezi az egyén elé, méghozzá az etnikai/nemzeti szintűt.) A balliberalizmus egy csinálmány szó, hogy egyszerre utálhass mindenkit aki nem fideszes/fasiszta, csak azért, mert nem azok -.-


Pl ha már felvetetted a többnejűséget, a liberális megoldás az lenne, ha mindenki azzal van, akivel akar.


A baloldal meg mondjuk felismerné hogy krvára el van cseszve hogy a nőknek lehetőségük lett a férfiak krémjéből válogatni, és ezért aki pnával születik, az megteheti hogy adoniszokkal dug minden éjjel, aki meg fsszal, az meg egész életében azt érzi hogy nem találják vonzónak, szrt sem ér minden erőfeszítése + az olyan biológiai igényei hogy mondjuk meg legyen érintve vagy akármi nem teljesülhet. Szóval a baloldali megoldás a szex újrafelosztása, mondjuk kötelező monogámia lenne. Erre vannak már hangok, kíváncsi is vagyok, mennyire/milyen gyorsan lesz a baloldalon mainstream. Gondolom a mércén nem :D

2019. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%

És mit érint téged a transzneműség?

A te dolgod?

Az egyén szabadságához tartozik.


a genderizmusnak pedig semmi köze a nemátalakításhoz.

2019. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem rettenetes ijesztő az a beszűkült látásmód és gondolkodásmód, amely képes ennyi hetet-havat összehordani, foglama sincsa jelentésükről, de majd szétrobban a gyűlölettől.
2019. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
43%

"Aki lepontozott abban legyen már annyi gerinc és tartás, hogy megírja, hogy miért tette.Köszönöm."


Azt hiába is várod az ilyen kilúgozott agyúaktól! Csak sunnyognak.

2019. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!