Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik azt mondják, hogy nincsen...

Akik azt mondják, hogy nincsen migránsveszély, mert úgysem maradnak itt a migrik, elképzelhetetlennek tartják, hogy mégis itt tudják őket tartani?

Figyelt kérdés

pl. Csak akkor tudnak pénzhez jutni, ha itt maradnak. És ugyanannyi pénzt adnának mindenhol, ezért nem is érné meg nekik elmenni másik országba.

Ez lehetetlen? Szerintem ez pofonegyszerű.


2019. ápr. 23. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Engem a kormány narratívája alapján oda sorolnak "akik szerint nincs migránsveszély" és én elképzelhetőnek tartom, hogy bizonyos szabályozásokkal itt tudják tartni őket.

A valódi véleményem viszont az, hogy van migráció, amit kezelni kell. Kezelés alatt az ellenőrzést, szűrést, limitálást, integrálást, adott esetben pedig azonnali kitoloncolást értek. A folyamatos rémisztgetést, gyűlöletkeltést, a konstruktív munka (racionális ellenjavaslatok nélküli) blokkolását viszont elítélem. Ez uttóbiért számítok "migránssimogatónak" itthon. :)

2019. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Amikor megtelik Nyugat-Európa, és lezuhan ott az életszínvonal, akkor már jönnének ide is. Ezért kell elejét venni a Nyugat pusztulásának és a migrik megállításának. Ez a mi jól felfogott érdekünk is...
2019. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nincs felső határa a limitnek tehát végtelenségig akárhányan jöhetnek a nyomorultak . Támogatva lázítva vannak megindulnak . Németeknél dánoknál rég kemény áremelések zajlanak .
2019. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Libers Pertz ***** válasza:
47%
Ez az egyik leggyakrabban elővett ellenzéki érv, hogy egy ilyen "szakadt, csóró, élhetetlen, szutyok" országban úgy sem állnak meg, mert ők mind Németországba vágynak. Na erre én azt szoktam mondani, hogy nekem arra sincs szükségem, hogy keresztül haladjanak az országon. Voltam a pályaudvaron amikor ott csöveltek 3-4 éve... Maradjanak csak otthon, vagy importálják őket egyenesen németbe!
2019. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

És azokkal a migránsokkal mi van akik már 400 éve itt vannak és csak segélyen élnek?

Tudom, volt jópár migráció az utóbbi 500 évben, de akkor is vannak akiknek jó az itteni langyos víz és még dolgozniuk sem kell.

Persze, rengeteg migráns beilleszkedett. De a nagy része tipikusan nem.

2019. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem maradnak itt ok igaz de azt se gondolja senki hogy a nyugati országok ezt sokáig fogják bírni ha meg úgydöntenek elég akkor meg itt ragadnak de ahhoz is joguk van hogy visszatoloncolják ide ha itt kapnak menedék kérelmet stb.
2019. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki sem tagadja, hogy nem létezik a probléma (mert igen is létezik), csak a hülyék.A probléma azzal van, hogy közbe ránk omlik a kórház, és szétesik az autóm, ha megyek 5 km-ert az utak miatt.
2019. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

#2

Látom őszintén aggódsz a belga és holland emberekért. Vajon mi lesz velük ha lezuhan az életszinvonal és már csak négyszer olyan jól fognak élni mint mi. Kénytelenek lesznek négy éves autóval járni nem tudják három évesen lecserélni.

Eddig is megoldották a problémáikat ezután is meg fogják oldani.


Ha napi szinten annyit beszélnénk a magyar kkv szektor siralmas gazdasági teljesitményéről mint a migránsokról akkor még haladnánk is előre.

Van egy olyan dakota közmondás, hogy kritikai érzéke igen fejlett most már fejlessze önkritikai érzékét.

2019. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!