Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek igaz, hogy le...

Szerintetek igaz, hogy le vannak döbbenve külföldön, amiért nem tudjuk kiszedni a Hableányt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 12:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem olvasni az Indexet, de szerintem ebben az esetben kicsit túldramatizálja a dolgot, már-már kissé origós stílusban. Én lefordítottam egy koreai oldal cikkéhez tartozó kommenteket és nem a magyarokon volt ott a hangsúly.
2019. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%
Légbuborékban túlélnek! jézusom! Sok scifit vagy vizipók csodapókot néztél?!
2019. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos újabb szégyen érte a magyar mentőket, ma két Dél Koreai búvár felszínre hozott a hajótestből két holttestet. A magyar mentők azt nyilatkozták hogy nemlehet lemerülni és hogy a látótávolság nulla a sodrás meg nagyon erős, és ennek ellenére a Dél Koreaiak mégis merültek és sikeresen felhoztak két holttestet.


17:57! minden gúnyolódásod ellenére az tény hogy a hajótestben rekedt levegő mentette meg több hajótörött életét is.

2019. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%

Itt egy példa arra hogy bizony életet mentett a hajótestbe szorult légbuborék.


Így menekült meg a szakács, aki elsüllyedt

INDEX

2013.12.04. 11:32


Két napot élt az elsüllyedt hajóban

Az elsüllyedt hajó szakácsa egy légbuborékból lélegzett 60 óráig az óceán fenekén. Hihetetlen túlélési történet.


Közzétették a felvételt Harrison Okene csodálatos megmeneküléséről. A nigériai hajószakács hatvan órát töltött a tenger fenekén egy hajóroncsban. Egy légbuborék mentette meg az életét.


Harrison Okene egy nigériai vontatóhajón szolgált szakácsként. A hajó május 26-án harminc kilométerre Nigéria partjaitól egy tankert igyekezett stabilizálni az egyik olajfúró toronynál, amikor az erős hullámzásban felborult. Az emlékek azóta is kínozzák.


Amikor otthon alszom, néha elkap az érzés, hogy az ágy süllyed, és újra a tenger alatt vagyok


– mondta.


[link]

2019. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
28%

# 24

Ugyan ezt az esetet linkeltem én is

2019. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
6%
Igen csak ez az írás magyarul mondja el a történetét.
2019. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%

Van itt pár ember aki gyenge tájékozottsággal még kevesebb tudással leordítanak olyan embereket akik tájékozottságban (olvasottságban) és tudásban is fölöttük állnak, és ráadásul vannak azok akik ezeket a kevés tudású embereket még fel is pontozzák, amivel azt bizonyítják hogy ők sem túl okosak.

Erre szoktam mondani hogy a Hülyéktől csak Hülyeséget lehet tanulni.

2019. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
80%

#23

"A magyar mentők azt nyilatkozták hogy nemlehet lemerülni és hogy a látótávolság nulla a sodrás meg nagyon erős,"

A magyar búvárok azt mondták, hogy életveszélyes lemerülni. A látótávolság valóban nulla és csak tapogatózva tudnak bármit is felderíteni, a sodrás elképesztően nagy és veszélyes. Az, hogy ezt a veszélyt bevállalták a dél-koreaiak, az nem változtatja meg ennek igazát. Nekik kicsit más a fontossága amikor a saját nemzetük tagjait kell kihozni, mint egy olyan búvárnak, akinek nem ilyen közelállóak az áldozatok. Ha te látsz valakit a vonat előtt és a családtagja, nagyon nem ugyanúgy fogod érezni hogy érdemes-e megkockáztatni, hogy egy ugrással megmentsd , mint ő. Ettől még életveszélyes lenne, akkor is ha a családtagjának sikerülne.

2019. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ma már a magyar búvárok is merültek, ők találták meg először a holttestet, de más feladatuk volt, amit folytatniuk kellett. Ezért csak megjelölték a helyzetét, és a koreai búvárok hozták fel.

Én viszont csak egy holttestről tudok egyelőre.

2019. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
73%

#23

"Sajnos újabb szégyen érte a magyar mentőket, ma két Dél Koreai búvár felszínre hozott a hajótestből két holttestet. "

Kár hogy nem figyelsz oda a hírekre csak a neked tetsző dologba kapaszkodsz. Ahogy az előző válaszoló már írta, egyrészt a magyar búvárok találták meg a holttestet, vagyis ők mentek előre, másrészt nem 2 hanem 1 testet találtak. A másikat a víz sodorta el és délen találták meg a Dunában.

2019. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!