Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják a fideszesek,...

Miért gondolják a fideszesek, hogy Orbán Viktor olyan nagy vezetője a magyar népnek? Szerintem Szent István vagy Szent László sokkal nagyobb vezető volt, de talán még IV. Béla is.

Figyelt kérdés
Nem fér a fejembe.

2019. jún. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Értelmetlenség összehasonlítani egy 600-1000 éve élt vezetőt egy maival (Nem vagyok Fideszes)
2019. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, nem éltem még akkor.

Akikkel össze tudom hasonlítani, azok viszont nem voltak jobbak, sőt .

2019. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Orbán nem nagy vezető!

Ezt csak neked magyarázta be valami fidióta"

2019. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Rákosiról is elhitte egy pár agyhalott, hogy ő a nép bölcs atyja, aztán kiderült róla hogy egy mocskos szemétláda!
2019. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Minden akarnok politikusnak van egy szavazói rétege aki élteti meg még magánál a Jóistennél is magasabbra tartja, viszont az emberek többsége attól még tudja hogy nem hogy nem mérhető az említett személyekhez, de még csak nem is jó politikus, eddig csak kárt okozott.
2019. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Mindig az utókor dönti el, hogy ki volt nagy vezető. Nagyban függ attól, hogy az utána jövő rendszerek jobbak vagy rosszabbak. Mátyás királyt is csak jóval később nevezték el igazságosnak. Rendet tartott, utána pedig káosz következett.
2019. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha ebbe a mezőnybe sorolod, az máris nagy elismerés
2019. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!