Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Pártállástól függetlenül:...

Pártállástól függetlenül: szerintetek milyen súlyos a SeaWatch 'támadása', egy katonai szerv ellen?

Figyelt kérdés

50 évvel ezelőtt mekkora ügy lett volna belőle?


Véleményem szerint a tenger fenekére kellett volna küldeni a hajót, persze tudom ezt nem tehetik.



2019. júl. 2. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon súlyos. Plusz, még hozzá lehet adni a "kapitány" vigyorgását, ahogy lekísérték a hajóról.

Nyilvánvaló provokáció volt. Az is, hogy az olasz rendőr vagy milyen hajót nekiszorította a partnak.

Igazából hihetetlen. Ki a felelős diplomáciailag ezekért a "civil" hajókért, azt nem tudom.

2019. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a faszik addig játszanak amíg nincsenek nirmális törvények, és végrehajtás.

El kell dönteni mit akarnak az olaszok: lezárni a tengert, és akkor minden hajót ami illegálisan közelít a parthoz elsüllyeszteni, vagy pedig mindenkit engedni hadd jöjjön, és akkor meg nincs miért cirkuszolni.

2019. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
A mai liberális világban nem súlyos, épp ez a lényege, ezért tette, mert megtehette. De nagyon jó bizonyíték a migránssimogató háttérhatalom létezésére. Az alapvető törvényeket sem tartják be.
2019. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mentek a zöldek.


Szerintem eleve nem szabadna megengedni, hogy nemzetközi vizeken "civil"-ek mentsenek, ez az államok feladata lenne, akihez a legközelebb vannak. Felháborító, sőt kiborító, hogy megtehetnek ilyet, hogy mint a 7-es busz, rendszerint jönnek, sőt ezek soha nem késnek... Én biztos hadihajókat vonultatnék fel, hátha elmegy a kedvük, nem muszály lövöldözni.


#2-es, ez már nyílt háború, bárki indította. Pár évvel ezelőtt kiröhögtek, amikor azt mondtam csendes háború zajlik, most itt vagyunk

2019. júl. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!