Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarokat miért gyűlölik...

A magyarokat miért gyűlölik minden szomszédos országban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 14:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy a magyarokat minden szomszédos országban gyűlölik. A horvátok és a szlovének részéről nem találkoztam magyarellenességgel. Az osztrákok esetében az ellenszenv a Habsburgokig vezethető vissza, de ők inkább csak lenéznek minket. Kárpátalján a magyarok és ruszinok jól megvannak, nem is volt etnikai összetűzés közöttük, az ukrán nacionalisták pedig az oroszellenes frusztrációjukat élik ki a kisebbségeiken, mert az oroszokon nem tudják. A többiek esetében pedig az irigység és a kisebbségi érzés miatti frusztráció az ok.
2019. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21: „A többiek esetében pedig az irigység és a kisebbségi érzés miatti frusztráció az ok."


Én elég sok szlovák-szlovákot ismerek, hát hallod, kva jól titkolják ha tényleg irigykednek ránk bármi téren... :-)

A magyarok gyűlölete meg valóban létező jelenség Szlovákiában, de valószínűleg csak egy erre fogékony szűk rétegre lehet jellemző (fociszurkolók, politikusok, lecsúszott bunkók), nekem nincsenek negativ tapasztalataim ilyen téren. (Szerbekről, románokról nem tudok nyilatkozni.)

2019. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!