Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha véget ér az EU Magyarország...

Ha véget ér az EU Magyarország elleni hetes cikkely vizsgálata és megbüntetik az országot akkor a pénzbüntetésen felül bevándorlókat is telepíthet be az EU büntetésként?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen telepithet, de az nem lesz jó, ugyanis büntetésként kizárólag olyan terroristákat szoktak betelepíteni, akik irtják a keresztényeket.
2019. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hallottam azért van a hetes cikkely mert nem engedtünk be több ezer bevándorlót
2019. júl. 25. 23:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, egyszerűen csak atomot dobnak Magyarországra. A bombát Soros György saját kezűleg szerelte össze.
2019. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé provokációszagú kérdés. A 7 cikkely a jogállam és a demokracia leépítése miatt indult nem a migránsok miatt. A migráns befogadás minden ország egyéni döntése nem kötelező és nem kötelezhető rá senki.

Amúgy a héten indult még 2 indítvany is a fidesz ellen.

1. A stop soros plakatos hazúg provokació miatt.

2. A menekültek éheztetése vagyis kínzás és emberi jogok megsértése miatt.

2019. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

#2 igen, ezt a fidesz mondta, márpedig pártunk és kormányunk mindig igazat mond.

Tuti hogy ha megbüntetik, akkor 26 milliárd migránst telepítenek magyarországra, akikre személyesen soros, juncker, és gyurcsány erősíti fel az antianyag bombákat!

2019. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Erről végül majd az EU tanács dönt, ahol mindenkinek vétójoga van. Lengyelország és Magyarország ellen is folyik az eljárás, de meg fogjuk vétózni egymásét. Pontosan ezért életképtelen az EU, mert 0% az esélye, hogy bármiért bármilyen elmarasztalás történne.
2019. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem egészen erről van szó, ahogyan megfogalmaztad, mert nem büntetésről van ebben az esetben szó, hanem arról, hogy mi is vegyük ki a részünket jobban a menekültek, bevándorlók támogatásából.

Én ugyan ellenzem, de nem büntetésről van szó, hanem arról, hogy igazodjunk az EU közösség normáihoz.

Egyébként nem tudni, mi lesz, ez olyan precedens jellegű eljárás, nem volt még ilyen, lehet több eredménye is és mehet több irányban az eljárás.

Lényegében az is előfordulhat, hogy amit a kormány állít, hogy a migrációhoz való negatív hozzáállás miatt támadják erősen több oldalról a magyar kormányzatot, az igaz, vagy részben igaz, én hajlok rá, hogy akceptáljam ezt a véleményt, a politika bizony ilyen, de az is előfordulhat, hogy egyes visszásságokat egyébként is támadnának, mert valljuk be őszintén, például a korrupció vonalán valószínűsíteni lehet negatívumokat.

Egyáltalán nem vagyok Fideszes, attól függetlenül, hogy rájuk szavaztam és fogok is mindaddig, amíg ez a migrációs kérdés élesen felmerülhet és azt is biztosan tudom, hogy a korrupció sem csak a Fidesz sajátja, a vezető elit mindig ott markol, ahol csak tud, de ebben egyetértek velük, hogy idegen, nevezetesen muszlim kultúrát hazánkba tömegesen betelepíteni semmi jóra nem vezet és igazságtalannak is tartom idegen csavargók nagy mértékű támogatását, különösen európai normák szerint, amíg saját polgáraink elesettjeit meg sokkal csekélyebb mértékben, vagy egyáltalán nem támogatjuk.

Először a magyar csöveseknek kellene befogadó központot létrehozni, vagy a magyar munkanélkülieknek, nyugdíjasoknak biztosítani tisztességes megélhetést, az arabokkal, négerekkel azután kellene foglalkozni, ha maradna rá keret és akarat.

A veszélyei is nyilvánvalóak az ilyen keblen való kígyómelengetésnek, a rengeteg terrortámadásról szóló hír igencsak riasztó, meg az erőszakos fellépésekről, Lakjon késes afgánok között, aki akar, én ugyan nem és másnak sem kívánom hazánkban, meg az is döbbenetes lenne számomra, hogy több pénzt, juttatást kapjon munka nélkül például egy néger csavargó pusztán azért, mert lelécelt a hazájából és hozzánk akarják paterolni, mint egy magyar, aki halálra dolgozza magát, mert a béreink hazaiak, a menekültsegélyeket meg európai normák alapján állapítják meg.

Ugyan miért biztosítanak neki lakhatást, ha megkapja a menekültstátuszt, ha az egyetemistáknak meg méregdrágán kell albérletet keresniük, vagy az unkámnak reménye sincs, hogy valaha lakást szerezhessen, legfeljebb a beadom a kulcsot, akkor tőlem örökölhetne, ha más családtagjaim ezt nem vitatják majd, de én speciel remélem, hogy kihúzom még egy darabig, elodázva így szeretett utódom önállósodását.

2019. júl. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A bevándorlókat orbánra bízzák, mert ő ügyesen "megállíccsa brüsszelt", hogy betelepített eddig 86 ezret önszorgalomból, és jelenleg is csalogatja az ukránokat is, mert a "magyar emberek munkáját nem engedjük elvenni".
2019. júl. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj ötleteket kérlek. Végre eltűntek a bárgyú propaganda plakátok. Nem akarok újakat. Bár ez a színvonal még mindig magasabb, mint amit a kormány képvisel.
2019. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:

Elméletileg elképzelhető. A gyakorlatban viszont azért a kegyetlenkedésnek is van határa.

Szóval nem kell aggódni: egyetlen migránst sem fognak azzal büntetni,hogy itt kelljen élnie.

2019. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!