Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én roma származású vagyok....

Én roma származású vagyok. Melyik jelenlegi parlamenti pártban van, a legtöbb roma származású képviselő?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rasszista, gyűlölködő válaszokat kapni, bár tudom, hogy hiába kérném ezt. Kérdésem, csak azért született, mert az évek során egyre több női, meleg, zsidó képviselőnek sikerült közszereplőként, képviselni a magyar politikát, de romákat valahogy alig látni köztük.

2019. júl. 26. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Fidesz
2019. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

#1


és ez a baloldal szegénységi bizonyítványa, akik csak fröcsögni gyűlölködni tudnak

ÁVÓ unokák :)

2019. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Itt már megmondták hogy nincs olyan hogy roma, csak cciggánny, ami egy szép magyar szó.
2019. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván a Fideszben több roma van, mint ahány képviselője más pártoknak összesen van, de ez kevéssé jelent bármit is.


Nehezen lehetne pl 10 roma képviselő a Párbeszédben, ha 3-an vannak összesen.

2019. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A Fideszben. Kilóra veszik őket. Lehet vele dicsekedni. Amúgy ha arra gondolsz, azért vannak valahol a legtöbben, mert ott becsülik meg a legjobban őket, akkor rettenetesen tévedsz. Ma a cigányokat csak egy nagyon szűk értelmes réteg tartja embernek. Nem pártfüggő, észfüggő. A többi - inkább nem mondom a szavakat - minek tartja őket. Jóindulattal vagy gyűlölködve, ez már majdnem mindegy.
2019. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2. Nem fröcsögtem tesó, tényeket közöltem. Nem vagyok baloldali szavazó.
2019. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Biztos a fideszben.

De szerintem nem biztos, hogy a cigányok tudnák a legjobban képviselni a cigányok érdekeit.

A másik, hogy könnyen lehet, hogy nem látni valakin, hogy cigány.

2019. aug. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!