Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer és Thürmer miért tud...

Schiffer és Thürmer miért tud népszerű lenni bizonyos kormánypárti szavazóknál?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják, hogy S. azon kevés ellenzéki politikusok egyike, aki sosem támadta derékból a kormányoldal döntéseit, hanem konstruktívan állt hozzá mindig és voltak olyan szimbolikus intézkedések amelyeket ő maga is támogatott. Ezt nem tudom hogy így van-e, én csak azt tudom hogy pártja támogatottságát amíg ott volt ő sem tudta magasba emelni, mindig bejutási küszöbön voltak vele együtt is. Szerintem viszont tipikusan napraforgó politikus, aki, mint a többség általában, mindig azt mondja amiből több hasznot lehet húzni.

T. Gyula számomra érthetetlenül népszerű, mivel réges-rég lejárt eszmerendszer híve (mely elméletileg távol áll a kormánypártok gondolkodásától), ráadásul nem is vesz el mérhető mennyiségű szavazatot balról, megmarad azon a 0,001 százalékon amit a komenyizmus érdemel.

Magyarázza akkor meg valaki a kérdésben foglaltakat.


2019. júl. 26. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Thürmer hiteles. Évek óta nyomja a hülyeségét akkor is, ha a támogatottsága lényegében kimutathatatlan. Ez valahol becsülendő.
2019. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek politikusok, hahó. A politikusok alapból elvtelenek, ettől sikeresek, mert az a dolguk, hogy másokat képviseljenek, ne saját magukat. Az összes napraforgó.
2019. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most össze akarod mosni thürmert meg Schiffert? :D
2019. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak: pont hogy nem, hanem arra irányult a kérdés, hogy két, egymással ellentétes állásponton lévő ember, illetve olyan pártok szavazói, akik még egy harmadik féle pártot támogatnak, szóval ez hogy jön össze, nem értem.


1-esnek: Tehát ha egy lejárt és lejáratott eszmét támogatsz amely reméljük sosem támad fel újra, az becsülendő?

2019. júl. 27. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!