Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, hogy van olyan...

Mit gondoltok, hogy van olyan Kelet-Magyarországi város, ahol már 4000 ukrán dolgozik?

Figyelt kérdés

A város 10%-a ukrán már, agresszívak, folyton csinálják nekik, a munkás lakásokat, ingyen lakhatnak. Míg ,ha magyar van, jó ha nettó 130 nettót megkeresed, a helyi milliárdosok bevezették gyáraikban az ingyenmunkát ,tehát havonta 1-2 szombatot ingyen kell dolgozni.

Nem pofátlan, magyarként, nem jár ingyen lakás, ukránként igen, ja és az ukránok jobban keresnek ,mint a magyarok.


Dunántál északi részén szétrobbantak a fizetések, eszméletlen bérrobbanás zajlott le 200-250 nettót egy betanított munkás megkeres, 3-400 ezret diplomásk, valamint szakmunkások. Keleten meg jó ,ha 140 nettó megkapjuk, mert mi van ,jön helyetted az ukrán van oylan gyár ahová csak ukránokat vesznek fel, ingyenmunka, egyszer az milliárdosokat, meg fogják büntetni, a keleten lassan éhen halunk.


2019. júl. 27. 08:45
1 2
 11/20 mindentudó99 ***** válasza:
Az a baj hogy sok marhaságot összehordasz. Az ukrán9k se többet se kevesebbet nem keresnek mintva magyarok. Pl Pest környéken ha van hely ahol fizetnek 250 et nettóban 200 at nem írok az nem nagy szám itt. Szóval ha 250 et adnak a gondolkodásod szerint ott csak magyarok vannak. Dehogy is . Ukránok ott is.
2019. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ja igen, pont Pest, érted Pestől keletebre mész 100 km-et, jó ha 130-at megkeresel, fogjátok már fel, annyira szét van szakadva az ország ,hogy csak na, egyszer ha forradalom lenne a keleteik, kő keményen odapörkölnének a kőgazdag nyugati aegyékbenk.
2019. júl. 27. 15:00
 13/20 mindentudó99 ***** válasza:
Én tehetek erről? Én csak arra válaszoltam amit írtál. Nem igaz h9gy az uránok lenyomják a béreket. Ugyanúgy megkapják a 250 et ha annyit kínál a cég
2019. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem érted, fogjátok már fel, mi van keleten fele annyi se a fizu, mint nyugati régiókban, lassan éhséglázadás lesz, azért nyomja le a béreket, mert ,ha nem jöttek volna az ukránok akkor a munkaerőhiány felhúzta volna felénk is a fizetéseket. Felénk is megkerestek volna 150-200 ,de akkár 250 nettót is a gyárimunkások, nem 100-140-ekért vegetálnánk. De egyre több helyen jönnek az ukránok. Sok pesti föl sem fogja mi van ország másik végében.
2019. júl. 28. 07:03
 15/20 mindentudó99 ***** válasza:
Te nem fogod fel amit én írtam. Itt is munkaerőhiány van. Itt is vannak ukránok dögivel megis több a pénz. Keleten jóval kevesebb a munka ezért nem emelkednek a berek. Mindíg van aki annyiért is elvállalja minek emeljen. Itt meg amelyik cég talpon akar maradni annak emelni kell.
2019. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem kell emelniük bért, mert az ukrán megcsinálja havi 100-120 ezer nettóért, magyar már éhenhalna ennyuből azért.
2019. júl. 28. 08:04
 17/20 A kérdező kommentje:
Mi keleti megyékben élők is szeretnénk húst enni, csupán ennyi életcél megfelelne nekünk, tudom ,hogy ehhez már Dunántúlra kell költö9zni, de könnyen beszél sok okoskodó, aki nem élt a keleti országrészben.
2019. júl. 28. 09:40
 18/20 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor meg költözz
2019. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez nem megoldás, hogy költözzünk el, mi is szeretnénk helyben élni, nehogy már nekem kelljen elköltöznöm, mert egyesek iszonyat megszedték magukat ,és nyomorban tartják a kisembert. Lassan megyék örülnek ki, pont emiatt. Költözz el. Nem lehetne jobb élhetővé tenni a kelti országrészt, ahelyett ,hogy az éhhalál elől menekülni kell.
2019. júl. 28. 14:38
 20/20 A kérdező kommentje:

Amúgy Szolok mellől vagyok, itt ezeket a 100-140 nettókat tapasztalom, meg itt a gyakorin is, több szolnoki írt a szolnoki fizukról látod nem én hazudok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. júl. 28. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!