Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobb hely lehetne...

Magyarország jobb hely lehetne ha kisebb ország lenne?

Figyelt kérdés

Ezt írta itt egy ember Szlovéniáról: "Kicsi és könnyebb fenntartani, nem vándorol ki s munkaerő, növekszik a népesség, alacsony a munkanélküliség

"


2019. júl. 28. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország jó hely.

Ausztria, Csehország még jobbak, de közel ugyanekkorák.

Németország rossz hely lenne? Csak mert az bizony nagyobb mint Magyarország, 6-szor nagyobb területen majdnem 10-szer annyi emberrel.

Magyarország szerinted jobb hely lett akkor, amikor a területe 2/3-t elvették?

2019. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a területen múlik. Luxemburg kicsi és jó hely, Burundi már nem annyira. És a nagyok közül ott van Oroszország és Kanada példája.
2019. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Az nem egy ember volt, hanem a szlovén troll valszeg.
2019. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország akkor lenne jobb hely ha nem kormányzott volna Gyurcsány olyan sokáig. Orbán próbálja rendbe tenni amit Gyurcsány okozott de ő sem tudta még. Én segítettem a Fideszt a 2/3 hoz és erre büszke is vagyok. Remélem, hogy a 2022 ben is kormányra segítem majd őket. Büszke vagyok magamra. Szerencsére ma az ellenzék a kisebbség ami ki is derült az EP választásokon, úgyhogy remélem, hogy 2022 ben is 2/3 a Fidesznek!
2019. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hisz akkora mint indiában egy falu....
2019. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!