Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja Orbán szétverni...

Miért akarja Orbán szétverni az OKJ-t?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert pénzbe van, az meg neki kell.
2019. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert nekik nem érdekük az oktatás. Nekik tudatlan, buta emberek kellenek, mert azokat könnyű irányítani, nem mennek külföldre és remekül eldolgoznak az autógyárak betanított szalagdroidjaiként.
2019. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Mert tudja jól, hogy mennék okj-ra és mivel tiltólistán vagyok nála mert ellenzéki vagyok tudja, hogy így tud velem kicseszni, tudod Viktorkám nem sikerűl mert már ami okj-t akartam azt megcsináltam, és tudom, hogy hatálybalépés az következő év, és addigra minden változhat, oké, még nyersz, paks 2-vel is , nem baj és esővizet forralok és abba is fürdök meg saját földön megtermelt ételt eszek , húst mióta lefertőzted az állataimat nem, meg igen, üegszívtad nem is vezetek, nem fogsz megölni te gazember!!!! Le fogjuk váltani fasisztoid rendszered és vége, de én nem fogok veled így bánni te diktátor!!!
2019. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért, a Fundamentát miért verték szét?

Minimalizálni akarják az állami kiadásokat, mert akkor több pénzt tudnak zsebre tenni.

2019. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanazért, amiért szét akarta és szét is verte a könyvkiadást, a tudományt, a művészeteket, a magaskultúrát, az újságírást, az iskolai oktatási rendszert: minden zsranok gyűlöli a fényt. Buta embert, megfélelemített embert könnyebb rabságban tartani.


És azért, emrt Orbán mindig mindent szét akar verni. Puszítító alkat, nem építő. Meddig is szavazol még rá?

2019. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Minek az.
2019. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező

Egyáltalán mit értesz azon, hogy "szétverni az OKJ-t"?

Megy itt a hiszti ezerrel rögtön, de egyik sem tudja hogy mi is történik valójában és mi is a kormányzati szándék, cél.

Te tudod?

2019. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

"egyik sem tudja hogy mi is történik valójában és mi is a kormányzati szándék, cél."

Az a baj, hogy a kormány sem.

2019. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen a kormányzati szándék egyértelmű. Van évi több mint 200 milliárd Ft a költségvetésben ebből (84 milliárd Ft EU-tól) amit a diákoknak fizetnek ki szakképzési támogatásként. A diákok pedig annak a maszek iskolának az OKJ-s képzését választják, amelyik nekik tetszik.

Azaz ezen a piacon NER kedvezményezett is csak akkor nyer, ha versenyképes szolgáltatást nyújt.


De már meg van a megoldás, 5 éves technikumok lesznek, amiknek vezetőik mind saját embereik lesznek, a szerződéseket (akár a diákok gyakorlati képzésére, akár az intézmény fenntartására) is a NER-es haverokkal kötik. Egy tanár, oktató mindig kicsit véleményformáló közösségében, technikum oktatója még ha ellenzéki is, garantáltan be fogja fogni a pofáját, míg most egy maszek OKJ-s iskola oktatója szabadon pofázhat.

2019. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

"Mert nekik nem érdekük az oktatás. Nekik tudatlan, buta emberek kellenek, mert azokat könnyű irányítani, nem mennek külföldre és remekül eldolgoznak az autógyárak betanított szalagdroidjaiként.

"


bírom amikor mocsok ostoba ellenzékiek elmondják, hogy mi van az autógyárakba, ahova szakirányú képzettség nélkül be sem engednek...

2019. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!