Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók mit gondolnak...

Fidesz szavazók mit gondolnak Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 13:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Azt, hogy a lehető legjobb vezető. Igaz is.
2019. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Földi szavakkal le se lehet írni az ő nagyságát és tudását.
2019. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
"Mikor győzelmeit hírdeti előtted,akkor palástolja legjobban sebeit,mikor erejéről beszél akkor félti legjobban hatalmát,mikor téged ijeszt ,akkor fél tőled leginkább. Ne higgy neki.Ne higgy neki,ha ígér ,ne higyj neki ha fenyeget,ne higgy neki ha rágalmaz,ne higgy neki ha imádkozik. Ellenséged Ő. Az Ő élete a Te halálod. Véredből él! "
2019. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szeretem. Én gazdag vagyok és saját pénzemet rászánva szereztem nekik rengeteg szavazót az áprilisi választások előtt. Szerintem miattam lett meg a 2/3 uk. Büszkeséggel tölt el, hogy hatalmat adtam ennek a nagyszerű embernek.
2019. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Én személy szerint azt gondolom, hogy az aki egy pártnak 30 éve vezetője tud lenni, hoz társadalmi szinten 50% ot, és Magyarországnak negyedik alkalommal miniszterelnöke, ilyen támogatottság mellett, az nem lehet rossz politikus!
2019. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%

Olyan vezető aki sikerre is tudja vinni a pártját, országát és már azt is megmutatta, hogy egy kudarcból is ki tudja őket hozni, újra sikeressé tudja tenni.

Széles látókörű, van jövőképe és tud jó döntéseket hozni. Nagyon jól választja meg a munkatársait és utána ad a szavukra. Elvárja a kemény munkát és ő is dolgozik keményen. A sikertelenséget megbocsátja de nem engedi megismételni, mást rak abba a pozícióba.

Erős elvei és szándékai, céljai vannak, de nem fafejű, érvekkel meg lehet győzni és tud alkalmazkodni a körülményekhez, hogy a lehető legjobb eredményt hozza ki a helyzetből.

Nem ő akart hatalomba kerülni, úgy alakult, hogy ő volt az akit a többiek hatalomra segítettek és a szavazók újra és újra ott tartanak.

Nem pótolhatatlan politikus, de ő jelenleg a legjobb miniszterelnöknek minden politikus közül. Ha lesz majd nála jobb, akkor ha az a pártjában lesz, akkor átfogja adni neki a stafétát, ha az ellenzékben és a választók így döntenek, akkor meg el fogja ezt fogadni.

2019. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
Hazafi, örülök, hogy segíthettem a győzelemhez.
2019. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%
A saját vagyonomat áldoztam a szavazótáborának a növelésére és meglett a hatása 2/3 ot kapott ami teljesen megérdemelt. Hazafi vezető.
2019. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Az ember csak akkor költi a saját vagyonát hülyeségekre, ha túl könnyen jött az a vagyon! Már ha érted...
2019. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
Azt gondolják hogy egyedül ő az aki nem kommunista.
2019. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!