Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá hogy életük...

Mit szólsz hozzá hogy életük végéig adómentesek maradnak a néggyerekes anyukák?

Figyelt kérdés
adómentes, anyuka

2019. aug. 1. 16:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Vagyis nem veheti mindenki igénybe csak az aki dolgozik."


Akkor nekem vannak nagyon tág elképzeléseim a "putri" definíciójáról, mert nálam ez nem ér véget ott, hogy van valami bejelentett munkahelyük is.

Bár ennek ellenére is biztos igazad van, hogy sok kisebbségi nem fogja tudni igénybe venni emiatt.

2019. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#20

nem csak az fizet adót akinek soha nem volt és nem is lesz gyereke.

Akkor is fizettem adót amikor egyedülálló voltam, akkor is fizettem adót, amikor még nem volt gyerekünk és akkor fogok adót fizetni amikor már egyik gyerekem után sem kapunk semmilyen támogatást. Ezzel szemben tuti hogy soha életemben nem fogok levéltári gyűjteményeket bújni vagy éppen a kisebbségi ombutsmanhoz fordulni, és nem is érdekel, hogy vannak-e vagy nincsenek. Akkor most kezdjek el hisztizni, hogy miért az én adómból fizetik őket?

Nem abból fizetik. Az ország minden adófizetőjének adójából! A költségvetésben nem a te adód van benne, hanem mindenkié együtt és nem a te adódat adják oda a családosoknak, a tiédet az ombudsmannak adják vagy valamelyik melegjogi szervezetnek támogatásképpen. Mert neked azok a fontosak és ezek is kapnak pénzt. Az ország adófizetői jelentős részének pedig az a fontos, hogy a családosokat támogassák az adóból. Bőven több adót fizetnek be, mint ami ehhez kell, úgyhogy megnyugodhatsz, nem a te adódból fizetik, hanem a miénkből.

2019. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!