Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc vagy...

Ha Gyurcsány Ferenc vagy Dobrev Klára ismét kormányra kerülne, akkor elképzelhető, hogy sok magyar állampolgár sokkos állapotba kerülne? Nem troll kérdés!

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 22:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*b
2019. aug. 1. 22:55
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
2 millió mély fidesz hívő biztosan.
2019. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Sokkos állapot elsősorban az agy oxigéniánya miatt alakul ki.

Mivel a magyar állampolgárok nagy része nem rendelkezik ezzel a szervvel, nem alakulhat ki sokkos állapot.

2019. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Sokk az 18ban volt. Mert sejthető volt a fidesz győzelem,de a megsemmisítő 2/3ad-ra azért kevesen számítottak. Na az utána jövő hetfőtől szomorúbb napot ritkán láttam. Mindenki lehajtott fejjel. Beszélgetések csak halkan. Sóhajtozás. Rettentő nap volt.

Dobrev győzelme esetén bp-en szerintem spontán népünnepély alakulna ki mindenfelé.

2019. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Sokkot az ellenzékiek szoktak kapni. Csak nézd meg nyugodtan, az itt válaszolók sem tértek még magukhoz abból ami áprilisban az EP választáson érte őket.

Mivel az ő pártjuk, a dk soha nem fog akkora támogatottságot szerezni, hogy egyedül kormányra kerülhessenek, így győzelemről sem beszélhetünk az esetükben. A többséget a többi ellenzéki párttal együtt megszerezhetik, de az gyurcsányod már elmondta korábban, hogy ilyen esetben mi történne: nem tudnának kormányt alakítani mert nem tudnának egymással megállapodni róla. lenne néhány hónap huzakods, majd új választásokat kellene kiírni és azon a fidesz-kdnp megint hatalmasat nyerne.

Nem én találtam ki, gyurcsány mondta.

2019. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Sokkos állapotba kerülnék,pedig nem vagyok FIDESZ szimpatizáns.Elég volt abból a pszichopata kreténből az az "elmúltnyóccév",nem hiányzik hogy a neje hátán visszamásszon az ablakon...
2019. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem a két személy hatalomra kerülésétől kerülnék sokkos állapotba, hanem attól, hogy annyi hülye él Magyarországon, aki megszavazta őket. Lehetne tiszta gatyát is húzni, miért akarják egyesek újra felvenni a sz*rosat?!
2019. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#4

Akkor nem csak én láttam.

2019. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
a ballerek leginkább, akik a messiás helyett csak az államcsődöt kapták a nyakukba
2019. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez egészen biztos, szerencsére a valószínűsége nagyon kicsi. :-)
2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!