Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önkormányzatnál egy diplomás...

Önkormányzatnál egy diplomás köztisztviselő mennyit kereshet? Jó a fizetés?

Figyelt kérdés

Közigazgatásszervező alapszakra nyertem felvételt és valszeg ez lesz belőlem,szóval ezért kérdezem

Sokan riogatnak vele hogy milyen rossz döntés volt ide jönni



2019. aug. 6. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Egy százas simán megvan, túlóra nélkül
2019. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ezt úgy mondod mintha sok lenne az a 100 ezer.
2019. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem ezeket az embereket...

Szinte mindennapos hír, hogy az állam rohadtul nem fizeti meg a dolgozóit.

Rendőr Pesten 135 nettó?

Tanár szintén Pesten 146 nettó?

Mégis elmennek és elcseszik az életük egy részét.

2019. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Jah, lemaradt, hogy ugyan ilyen szarul fizet ez is, tehát 150 nettó max, az is szarásig túlórával.



"Sajtóhírek szerint egyes fővárosi kormányhivatalokban például olyannyira kevesen dolgoznak már, hogy vidékről kellett ügyintézőket utaztatni Budapestre, ám ennek ellenére is sok helyen hosszú sorok kígyóznak.


Épp ezért a leghatározottabban ellenzi a létszámleépítés bármilyen formáját a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezetének alelnöke, aki szerint csak a különféle hivatalokban négyezer fő hiányzik.


– A létszámhiány miatt egy ügyintézőnek sokkal többet kell dolgoznia, a megnövekedett munkateher miatt pedig sokan felmondtak, így annak, aki maradt, még több feladata lett. "

2019. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Garantált bérminimumot, ami most nettó 130.000Ft.
2019. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 mindentudó99 ***** válasza:
Apám nyugdíj előtt 88 nettót kapott. Mondjukn 5 éve nyugdíjas azóta lehet 370 a fizetés.
2019. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem muszáj beiratkozni, szerintem felejtsd el ezt a szakot, semmi értelme. Ha most mennél mekibe dolgozni, többet keresnél mint az egyetem után. Kb. bárminek több értelme van mint közalkalmazottas szakra menni.
2019. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kiközvetíthetnek közmunkára is ahogy szokták és akkor simán a közmunkásbért kapod, miközben ugyanazt végzed...
2019. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Van az a mondás miszerint éhen halni sok, megélni kevés.
2019. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm akinek ez a diplomája van...

Ő 130,000 forintot keresett, Budapesten. De azt mondta, hogy 40 éves korára sem lenne meg a nettó 200,000, annyira ritkán vannak az emelések és az is kevés.

Szóval Ő most külföldön pénztáros és mellette elkezdett egy gazdasági szakot.

2019. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!