Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás köztisztviselőként...

Diplomás köztisztviselőként mennyire lehet tisztességesen megélni, családot eltartani, előrelépni, szakmailag fejlődni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
közszférában erre 0 esély, sajnos.
2014. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előrelépni, szakmailag fejlődni és jól keresni inkább a versenyszférában van lehetőség.
2014. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal jobban, mint diplomás közmunkásként.

Van választási lehetőséged...

2014. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Mindig a létminimumon fogsz stagnálni.

Az utolsó munkahelyem egy irodaházi recepció volt.

A bérlő meg egy állami hivatal de nem írnám le a nevüket de két irodaházat is megtöltöttek.

Én az ajtóban ülő recis többet kerestem, mint az irodavezetők pedig én sem voltam túl fizetve.

Az egyik iroda vezető csak azért járt fősulira mert felsőfokú végzettséggel nagyobb minimálbérre számíthatott, ami még mindig nem érte el az én fizetésemet!...na, mit lehet erre mondani?

Előrelépni lehet mert folyton változnak a jogszabályok folyton valami kiképzésen ülnek szóval pár évtized és eléred, hogy legyél valaki meg utána esetleg kapsz annyit, amiből nem halsz éhen.

2014. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ma Magyarországon meg lehet tisztességes munkából élni?
2014. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakmailag fejlődni azért lehet pár helyen köztisztviselőként, de szerintem Magyarországon a közszféra elég felejtő...
2014. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!