Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum a bivalyerős...

A Momentum a bivalyerős nemzetközi szövetségesei segítségével képes lehet elsöpörni az Orbáni diktatúrát és felszabadítani Magyarországot?

Figyelt kérdés
Akár azzal hogy latba vetik minden nemzetközi befolyásukat, hogy különböző gazdasági és politikai szankciókkal szétzúzzák a diktatúrát.

2019. aug. 7. 11:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként engem hiába riogatsz az elmeroggyant fideszes rémmesékkel és propagandával.

Nekem nagyon jó barátaim élnek Németországban, Angliában, elég sokat időztem én is arrafelé, a közbiztonság összehasonlíthatatlanul JOBB mint a közép-kelet-európai.


Jelenleg Romániában élek, egy olyan országban, amelyikben él 180 ezer őshonos muzulmán (törökök, tatárok, muszlim cigányok), és amelyik befogadta 2015-ben a rá eső kvótamenekülteket is (háromszor annyit, amennyit Magyarországnak kellett volna).


Most 2019-et írunk, és sem az elmúlt négy évben, sem azelőtt SENKIT nem erőszakoltak meg, SENKIT nem öltek meg, senkit nem bántalmaztak fizikailag, egyetlenegy terrorcselekmény nem történt általuk!


Az országnak, amiben élek volt már muzulmán fejlesztési minisztere és miniszterelnök-jelöltje, a török nemzetiségű Sevil Shhaideh személyében (ő az: [link] és muzulmán vallású egészségügyminisztere, a szíriai arab Raed Arafat személyében (ő az: [link]


Az utóbbi úriember volt, aki létrehozta Romániában a Sürgősségi Életmentő Szolgálatot (SMURD), ami mára az országos mentőszolgálat, bevezette a helikopteres mentést az országban és létrehozta az egységes központi segélyhívót (a 112 elődjét).


Úgyhogy nálunk egyelőre csak olyan muszlim bevándorlóról tudni, akinek ezrek és tízezrek KÖSZÖNHETIK az életüket, olyan, aki kioltott volna életeket, eddig nincs a listán...


Úgyhogy hagyjuk a süket dumát. Amikor ti ösznépileg rettegtetek a muzulmánoktól, én a román tengeren nyaraltam, ittam a török kávét, vásárolgattam a bazárban és ettem a jó tatár kaját, és abszolút NEM FÉLTEM, ahogy egyébként németországi, angliai barátaim SEM félnek.


Itt egész Európában ti rettegtek reggeltől estig, 24 órás üzenetben és nézegetitek minden propagandahíradóban a még 2015-ben, a Nyugati pályaudvarnál felvett vágóképeket a migránsáradatról, amely egyébként nálatok sem okozott egyetlen erőszakos bűncselekményt sem.


Egyelőre úgy ment át Magyarországon is vagy kétszázezer menekült, hogy egyetlen dokumentált nemi erőszakról, gyilkosságról, bántalmazásról, erőszakos bűncselekményről nem tudunk (nyugi, ha lett volna ilyen, annak a kormányotok örült volna a legjobban, azóta is repeat-re lenne téve a propagandahíradókban).


Itt romániában is sz...r a közbiztonság, a városomban fényes nappal erőszakoltak és gyilkoltak meg egy nőt. Most Caracalban két tinédzser lányt rabolt el, erőszakolt meg és gyilkolt meg egy rendes keresztény román ember.

Egyelőre a németnél sokkal rosszabb bűnözési statisztikáinkat románok, magyarok, cigányok, stb. vezetik, egyetlen bevándorló sem csinált semmit (s az őshonos muszlimok sem rosszabbak a román statisztikai átlagnál).


És úgy tudom, hogy miközben a nemlétező migránsaitoktól féltitek rettegve a magyar nőket, nálatok is inkább a vak komondorokon szoktak átesni, és rendes keresztények erőszakolják meg és bántalmazzák őket, ha nem csalódom...

2019. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, a zárójelek miatt nem működnek a linkek. Tehát:


Sevil Shhaideh: [link]


Raed Arafat:

[link]

2019. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!