Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencék nem egy...

Gyurcsány Ferencék nem egy külföldi érdekeket kiszolgáló, szemkilevető magyarellenes bűnbanda?

Figyelt kérdés
Lehet nekem pampogni hogy eltelt az ő kormányzása óta tíz év. De attól még az a 6-8 év amikor a szocik voltak, és eladták az ország lelkét is, igenis kihatással van erre a 9-10 évre. Sokan fikázzák Orbánt, meg most is majd jönnek a tipikus magyar balosok akik majd megmagyarázzák nekem hogy ""Orbán..."" De rendben. Nem érdekel. Sokkal több pénze lehetne az országnak, a régióban nekünk lehetne a legerősebb hadseregünk, sokkal nagyobb politikai hatalmunk lenne, ha az Orbán kormány maradt volna. Nem lett volna eladósítva az ország, és nem lett volna tönkre téve. Mert bizony az mind Gyurcsányék hibája hogy csak úgy tud fejlődni ez a k...a ország hogy a nyugati multik kiviszik a pénzt. Igen ez is egy rossz megoldás mert hiaba teljesítünk jól. Hiába termelünk többet az EU-ba jelenleg mint bármely más Nyugat Európa még egyszer mondom NYUGAT EURóPAI ország, ha kiviszik a bszott GDP-t. És hiába löki az EU a támogatást. Persze ez jobb mint az a másik lehetőség, hogy eladósodunk nyugat felé, és utánna eladnánk szinte az egész országot hogy tudjunk valamit fejlődni, tudjunk törleszteni. Lényegében ezt tette Gyurcsány Ferenc is a magyar iparral, eladta egyszerűen. És ezzel megteremtette a kehetetlen helyzetet, amelyből csak 2015-18-ba tudtunk kikeveredni. Mert az egykulcsos adó miatt, beindultak a vállalkozások, beindultak a cégek. És igen sajnos a multi cégek is, mert azok nélkül nemehet. Egyszerűen rá vagyunk utalva. De nem csak az ipart adták el, hanem a hadsereget is. Nekünk volt a legütőképesebb hadseregünk. És nem az egy hazugság hogy elvolt avulva. Nem volt elavulva modernizálva volt, ahogyan sok más gyengébb hadsereg is. És egyébként is ha eladsz valamit olcsón, vagy elajándékozol, vagy elviszel ócskavasnak, mert ezt tették, akkor illik hekyette újat venni. Mert az az állam, amely nem tudja megvédeni magát, egy gyenge állam. Hibát követ el. Azt sugallja, hogy engem simán átvehettek, elroglalhattok. Hiába biztosítunk politikai erőt, ha befogjánk a szánkat fegyverekkel meg tankokkal. És az a legszomorúbb az egészben, hogy még mindig ő az ellenzék feje. Mindenki szövetkezik vele, mindenki összefog vele. Az EU-ba is csak úgy mondom, Dobrev vezetésével akarták megfúrni a fideszeseket. Meg alapból ez a hülye Európai Egyesült Államok, Európai nyugdij meg minimálbér nem is lenne bevezethető mindemhol. Különösen Magyarországon nem. Aki egy minimálisan is ért ezekhez, az tudja miért. De persze a nagy Európai adókat bevezetnék. Aztán ha az ország megelégekte ezt az álmomfutast, meg hogy még jobban eladósodunk, akkor kitőrne még egy szabadság harc. És kezdhetünk mindemt elöről. Ez történt oly sok éven keresztül....

2019. aug. 8. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 vagyok:


Aki Horthy-nak akadályt gördítetta tervei elé, vagy csak túl sok vizet zavart, azt elrakatta láb alól.

Előfordult, mint Somogi és Bacsó esetében, hog kérnie sem kellett. A különítményesek önszorgalomból is keresték a kedvét.

2019. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fidesz mindig az előző kormány hibáira fogja az ő hibáját. Ha az adóból és az összes többi állami pénzből nem stadionok épülnének talán haladna ez az ország. Gyurcsányék anno a honvédség pénzéből vettek el, Orbánék az oktatásból. Most gyengébb az ország mint akkor. Csak nem értem hogy a fideszes emberek miért hiszik azt hogy az EU ellenség? Összességében talán még a Gyurcsány kormány is jobb volt de ez az én véleményem!
2019. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!