Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állnak negatívan a...

Miért állnak negatívan a politikához az emberek, hogy kormányváltás után is változatlanul rossz fog maradni az egészségügy, a foglalkoztatottság, bérek és más, szintén fontos területek és csak mások fognak lopni a jelenlegi Fideszes bűnbanda helyett?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú évek tapasztalata.
2015. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más, rendes nyugat-európai vagy ex-komcsi országokban hogy tudták elérni, hogy a politikusok ne szemtelenedjenek el úgy, mint nálunk ?
2015. máj. 19. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem fő az optimizmus ! Már most is remek helyzetben vagyunk EU dobogósként és a helyzet csak jobb lesz, idővel jobban beleintegrálódunk a Únióba
2015. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én pl azért, mert tudom, hogy nem csak, sőt főleg nem a politikusokon múlik az ország jóléte vagy előrelépése. Nagyon sok okos, szorgalmas, tehetséges ember él itt, de ugyanakkor a szakadék az emberek legalább akkora, mint a szegények és gazdagok között, ha nem nagyobb. Én az ország lakosságának nagy részét életképtelennek, tudatlannak tartom, és ez nem csak végzettségtől és papíroktól (vagy épp azok hiányától) függ.
2015. máj. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a magyar társadalom kb felének egyszerűbb fikázni mindent és mindenkit, ahelyett, hogy beálljanak valami mögé és legalább 4 évente 10 percet rászánjanak a szavazásra.
2015. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert a magyar társadalom jó része sötét kádárista, a többi gondolkodó ember elenyésző kisebbség. Őket csak idióta, demagóg populizmussal lehet megszólítani, ezért minden párt ezt fogja nyomatni és csináljuk tovább a hülyeséget, a nép meg nem akar felnőni és rájönni arra, hogy demokráciában az ő felelőssége az ország..
2015. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden népnek olyan kormánya van mint amilyet érdemel.


a társadalom 90%-a kádárista idióta akik szerint van egy pénzfa és azt meg kell rázni és lesz minden.

2015. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a lakosság miatt gondolom, hogy nem lesz jobb mostanában.

Kádárista komcsi a 90%, alacsony adókat akarnak, miközben legyen ingyen minden. A munkahelyek 50%-ának nem szabadna léteznie, mert annyira rosszul működik, hogy még a minimálbért is épp kitudja fizetni. Az ilyen helyek eltűnnének egy szabadpiac alapú és versenyt engedő országban.


De ameddig az állam mindig ilyen olyan támogatást ad ezeknek és azok ebből épp fenn tudnak maradni, addig nem fogunk haladni semerre.

2015. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!