Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kétszínű, amit ezek a...

Nem kétszínű, amit ezek a balliberális pártok csinálnak?

Figyelt kérdés

Folyton a melegeket reklámozzák,meg a homofóbia ellen harcolnak.

De az nem zavarja őket,hogy a munkásokat kizsákmányolják,sőt.Ezek a Momentumos zsúrpubik kimondottan lenézik a munkásokat.Nem akarnak ezek semmiféle egyenlőséget.



2019. aug. 9. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Mostmár tényleg mutathatnátok valamit, ahol bármelyik ellenzéki párt is reklámozza a melegeket vagy a migránsokat.

Épp ellenkezőleg, a kormánypárti médiák foglalkoznak nap mint nap beteges mértékben a meleg és migránskérdéssel, mintha ez az ország legnagyobb problémája lenne.

2019. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem akarnak egyenlőséget. Lehetetlent nem érdemes akarni. Mikor leszel te egyenlő egy orvossal, tanárral, tudóssal? És mikor lesz egyenlő egy vízvezetékszerelő egy kubikossal?

Az emberek különbözők és mindig is azok lesznek. Az általad igényelt egyenlőség a gépek társadalma. Én ugyanazt akarom, mint te, ugyanannak örülök, mint te, ugyanaz zavar, mint téged, ugyanannyitól fáradok el, mint te, ugyanannyit kell aludnom, mint neked, ugyanúgy értek a dolgokhoz, mint te - ugyan már, ilyen nincs. Ha pedig nem ugyanazt akarom, örülök stb., akkor máshogy csinálom és különbözők leszünk, vagyonban is. Ilyen egyenlőség soha nem fog létezni, még ha az emberiség ezt akarná, se.

Viszont lehet ugyanolyan jogod tanulni mint nekem, ugyanúgy kapsz jogi elégtételt, mint én, ugyanúgy gyógyítanak, mint engem, és ha értesz hozzá, ugyanúgy élsz, mint én. Ez lehetséges és ezt akarják is. Nem feltétlenül a liberálisok, nem feltétlenül a baloldaliak, úgy mondanám, az értelmes, gondolkodó, a dolgokat átlátó és értő emberek.

2019. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!