Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Breaking! Kriza Ákos Miskolc...

Breaking! Kriza Ákos Miskolc pplg. Mestere eg. Okok miatt nem indul a választáson. Az Fidesz utód Alakszai Zoltán lesz. Lehet örülni?

Figyelt kérdés
Alakszai.Z egy fiatal vérfrissítés lenne a városnak? A másik oldalról az ellenzék közös jelölte Veres Pál indul. Szerintem mind 2 fél szimpatikus.
2019. aug. 9. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Miskolc egy lepattant harmadikvilágbeli putri így is úgy is.
2019. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Bár én szívemből rühellem a Fidesz egész politikáját és Krizát sem tartottam jó vezetőnek, de "ÖRÜLNI" nem tudok annak, ha valaki beteg.


Kriza magyarázatából kiderült, hogy rákos, és nem tudja felelősséggel vállalni emiatt a városvezetést (azaz nem biztos a saját négy éves túlélésében sem).


Az ilyen élethelyzet szerintem mindig felkavaró, engem megrendített.


Szóval az "öröm" nagyon rossz kifejezés ilyen helyzetben. De igen, azt gondolom, hogy - különösen ellenzéki összefogás esetén - jobb napok jöhetnek Miskolcon, Veres Pál kiváló jelölt!

2019. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Csatlakozom a ketteshez. Nyilván borzasztó dolog ha valakinek súlyos betegsége lesz, és senkinek nem szabad ilyet kívánni vagy ezen örülni, én erőt, kitartást és mielőbbi szerencsés gyógyulást kívánok Kriza úrnak.

Ugyanakkor nyilván abból a szempontból lehet örülni, vagy reménykedni, hogy nagyon nem lenne baj ha a Fidesz elveszítene pár nagyobb várost, és most erre Miskolcon van a legnagyobb esélye. Jó lenne ha több város is követné a példáját, és a Fidesz végre bedőlne, elképesztő mértékű kárt és visszamaradottságot okoztak az országnak, magasan ideje lenne már takarítani őket az ország éléről.

2019. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha nem a Fidesz nyer,akkor nem fogja elveszíteni a kormánypárt támogatását a város?
2019. aug. 11. 03:58
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

# 4-es, ez egy hülye kampányduma, amit azért nyommatnak, hogy a fideszre szavazz.


Bizonyos dolgokat egy megyei jogú várostól, ami megyeközpont is, nem vehetnek el, amit a többi is megkap. Szeged is remekül megvan, MSZP-s polgármesterrel.


Ráadásul ha több nagyváros (Budapest, Pécs, Nyíregyháza) is ellenzéki lesz, az még nagyobb védelmet jelent, hiszen ilyen jelentős városokat nem lehet csoportosan elsorvasztani, bármivel is fenyegetőznek.


A fidesz hatalmát is el kell kezdeni valahol lebontani, s nem kell betojni, ha kint is van hely :-)

2019. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd májusban lehet 'imádni' Verest.. Majdnem 8000 lesz a bérlet, másfél hónapja ülésezett a közgyűlés és megszavazták, hogy drágulnia kell! Akkor járatritkítás folyamatosan és ezzel még nincs vége..


Múlt héten hétfőn volt a határidő, amikor azt ígérte, hogy önkormányzati óvodáknak, iskoláknak fog maszkokat osztogatni. Na ebből mi valósult meg? Semmi!


Úgyhogy lehet itt fideszezni, dk-ni, stb. Egyik kutya, másik eb! Hülye aki, akármelyiket védi, vagy bedől nekik!


Csak Káli, Kriza legalább nem bújtak álarc mögé, hogy "független" míg Veres minden, csak nem az! Legalább 5 párt volt mögötte felsorakoztatva, úgyhogy erről ennyit.


De várjuk ki a végét, hogy mi lesz, mindenesetre nem vagyok ezzel kapcsolatba se túl bizakodó, sajnálom!

2020. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos igaza van az előttem szólónak és tényleg minden forrást jelentő bevételtől el fog esni a város! Na de hát ezt akarták a miskolciak így jártak!
2020. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel teljesen üres a város kasszája, miután a fidesz éveken át szétlopta, nem sokat tud tenni egyelőre.
2020. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Mintha Kriza előtt nem loptak volna és utána nem fognak.. Hagyjuk.. Enyves kezű itt mindegyik. Eleve ott volt a zöld nyíl, amiből Káli, de Kriza szintén, elég aktívan ki vették részüket.. Ja és nem kell a mostanit se félteni maradjunk annyiban! De nem értem sokan úgy tüntetik fel, mintha maszületett barika lenne, pedig semmivel nem különb, mint az előzőek voltak. Azonban kíváncsi leszek, ha lehull a lepel és ugyanolyan disznóságokat fog csinálni, mint Káli, vagy Kriza, akkor mennyien fogják szeretni.
2020. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!