Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László ismét bizonyí...

Toroczkai László ismét bizonyította hazafiságát azzal, hogy a betonra locsolt pár flakon kólát?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 18:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Igen, természetesen. Ezzel a bátor, félelmet nem ismerő, kérlelhetetlen gesztusával vitathatatlanul Rákóczi, Kossuth, Nagy Imre nyomdokaiba lépett!


Forradalmi!


:-)))))


És az benne a zseniális, hogy mindenkinek jót tett: a saját elvakult kis híveit megerősítette, a Coca-Colának pedig jobb reklámot nem is csinálhatott volna, saját pénzén! Mindenki boldog.

2019. aug. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%
Toroczkai László ezzel nem a hazafiságát bizonyította - mert az már régen megtette - hanem a normalitását.
2019. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

@09:33


A primitív gyűlölködő turbómagyarok akarják megmondani hogy mi a "normalitás". Eszem megáll. Egyébként a mi tanyánkos berkekben a "normalitást" a saját begyöpösödött kis magán véleménybuborékuk szinonimájaként használják, nyilván tök tévesen.

2019. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

# 13 De pedig Toroczkai maga a normalitás, ezt tudjuk jól! :-)))))


És nincs hazafiasabb tett, mint szétlocsolni a kólát! Ha esetleg bele is vizel az üvegbe, na az lett volna még talán ennél is hazafiasabb magyar vitrus, a "hazafiak" szellemi színvonalán...

2019. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
Amiket szétlocsolt, a szimpatizánsai küldték, amelyeket még a botrány előtt vettek, de így már nem hajlandók elfogyasztani. Annyit ért el a Coca Cola, hogy aki most Coca Colat iszik, azt mindenki homoszexuális nak nézi. Soha többé nem iszom ilyen szennyet.
2019. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
Hogy mi a normális, azt ma a biberantók mondják meg. Bármi lehet normális, csak hogy tudd.
2019. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%

"Annyit ért el a Coca Cola, hogy aki most Coca Colat iszik, azt mindenki homoszexuális nak nézi."


Mindenki, aki elmebeteg. A normális emberek nem.


Én a heteroszexuális plakát üzenetét vettem magamra (olyan is volt), de ha a te lelkedet pont a homoszexuális párt ábrázoló érintette meg, akkor lehet, tényleg meleg vagy, csak magadnak sem vallod be.


Mindenesetre én szeretem a kólát és nem a plakátjaiért ittam eddig sem, ezután sem azért fogom. De fogom, természetesen.

2019. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem döntögetett le pár szobrot? Az az igazi kultúra! Mellé pár tv még.
2020. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

11-es:

"a saját elvakult kis híveit"


Miről beszélsz Mihályka? Ha elvakult híveket keresel a tolvajpártodban kutakodj! Az, csak azokból áll.

2020. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
34%

"Miért nem döntögetett le pár szobrot? Az az igazi kultúra! Mellé pár tv még."


2006-ra emlékszünk még? Vagy akkor még a csattogós lepkét tologattuk?

2020. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!