Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-t azért büntették meg...

Az LMP-t azért büntették meg az ellenzéki szavazók az EP-választáson, mert ők okozták a Fidesz kétharmadát 2018-ban, vagy mert Puzsér Róberttel meg akarták osztani az ellenzéki szavazókat a fővárosban?

Figyelt kérdés
Mert egyébként a zöld ügyek, a zöld gondolkodás európaszerte áttört, így az LMP-nek ha ezek az ügyek nem árnyékolták volna be őket, jóval 10% felett kellett volna szerepelniük.

2019. aug. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Oly mindegy, hogy az ellenzéki szavazók kit büntetnek és kit emelnek a bukott bagázs pünkösdi királyává. Ennek maximum annyi jelentősége van, hogy kinek jut zsírosabb mócsing a sok tehetségtelen között. Azért meg képesek egymás torkát is átharapni.
2019. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Az első hozzászóló tökéletesen kifejezte mit nem szeretek a Fideszben.

Egy ilyen részletes kérdést ilyen pökhendien elintézni, sose szerettem aki elfelejti honnan jött a Fidesz.


Én konkrétan azért nem szavaztam az LMP-re mert pont azokat zárták ki akik miatt oda szavaztam volna.

Bent maradt egy Fidesz közeli mag - arra meg minek szavazzak, egy diktatúrát nem támogatok.


Fideszes alattomosság hogy pénzelnek felfuttatnak hozzájuk közeli ál-ellenzéki pártokat (Mi Hazánk, LMP,

korábban a Jobbik). Amelyek azután azok nem hajlandóak összefogni a kormányváltást akaró pártokkal. És utána jön a Fidesz és a kommentelői, hogy csak marakodnak, és még össze sem tudnak fogni...

2019. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

A liberális kampánytémákat sikeresen lenyúlta a Momentum. Akiknek ugyan sem jó szakembereik, sem erkölcsi hitelességük, sem parlamenti tapasztalatuk nincs (mint az LMP-nek volt), de legalább kaptak apucitól sok pénzt Youtube-reklámra meg trendi plakátokra. Ez kell a fiataloknak, úgy látszik. Az idősek meg eleve be vannak oltva a liberalizmus ellen, nekik ott van Gyurcsány. Talán azt is megtudjuk egyszer, hogy kinek és miért érte meg az LMP-t lecserélni egy ugyanolyan, csak rosszabb pártra.

Az LMP-nek maradt a környezetvédelem, mint kampánytéma. Úgy látszik, Magyarországon ez 2,5%-ot érdekel. Csak innentől kezdve senki ne sírjon, hogy nincs egy normális párt sem. Mert volt, csak a magyarok nem kértek belőle.

2019. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a kérdésben említettek is részei az okok sorozatának, de szerintem vannak fontosabb tényezők.


Személy szerint azért fordultam el az LMP-től, mert HITTEM A "SZÉL-KORMÁNY" koncepciójában.

Nem abban, hogy rövid távon esélye volna megalakulni, de abban igen, hogy ha megalakulna, képes volna jól vezetni az országot.


Mit gondoljak egy politikai pártról, amelyik meg akar győzni, hogy szavazzak a jelöltjeire, mert szakmailag hiteles, akár kormányképes erőt képviselnek - rögtön a választások után pedig KIZÁRJA A PÁRTBÓL a listavezetőt, akit két héttel azelőtt még MINISZTERELNÖKNEK akart eladni nekem???


Egy ilyen párt pirossal keresztűlhúzza a saját hitelességét. Nincs is miről beszélni tovább.


Ennyi erővel lehetnék Fideszes is, hogy elnézzem, hogy ma már csak "politikai terméknek" nevezik az egykori "POLGÁRI MAGYARORSZÁGOT" (a Fideszből meg ezért ábrándultam ki).


Valaki vagy hisz valamiben, vagy nem. Amelyik párt kijelenti nekem, hogy tulajdonképpen csak átb...szott a szavazatomért, az SOHA TÖBBET nem kapja meg a szavazatomat.


Az LMP kicsinálta a saját leghitelesebb politikusait, a párt elnökségét (Hatházit és Szél Bernadettet), egyben a saját MINISZTERELNÖK-JELÖLTJÉT és listavezetőjét (Szél személyében).


Most hogy néznek a választóik szemébe?


Hogy akarják nekem azt megmagyarázni, hogy az az ember, aki szerintük alkalmas lett volna Magyarország vezetésére miniszterelnökként, ugyancsak szerintük, alkalmatlan az LMP vezetésére és el van tiltva minden tisztség viselésétől a pártban?


WTF?????

2019. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4 Ja, és ezek után hogy higgyem el, hogy a következő jelöltjük majd nem lesz kizárva a pártból?


A pártjuk etikai bizottsága gyakorlatilag azt mondta ki, hogy etikátlan embert akartak nekem eladni miniszterelnökként.


Kell ennél nagyobb öngól? Ezután miért higgyem el, hogy a következő jelöltjüket nem nyilvánítja majd etikátlanná ugyanaz a pártbizottság?


Ezek vagy olyan balf...ok, hogy még a Fidesznél is nagyobb ellenségei önmaguknak (ez esetben miért szavaznék rájuk?), vagy a Fidesz vette meg / irányítja a saját etikai bizottságukat (ez esetben miért szavaznék rájuk?), vagy az etikai bizottságnak van igaza, és eleve etikátlan embereket jelöltek miniszterelnöki pozícióra (ez esetben miért szavaznék rájuk?).


Bármelyik is a helyes megoldás, a párt ezzel lenullázta magát sokak szemében. Az enyémben is.

2019. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az volt az oka, hogy az ATV folyamatosan karaktergyilkolta, Ungárt, Puzsért, illetve az LMP-t úgy általában...

A DK-t és az MSZP-t viszont magasztalták, illetve a Momentumot is igyekeztek jó színben feltűntetni, mindíg amikor kicsit közelebb került gyurcsányhoz.

2019. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az LMP saját magának köszönheti hogy ilyen csúfosan leszerepeltek. Az elmúlt 10 évben sosem volt teljesen tisztázva hogy milyen irányultságúak. A zöldpolitika egy mézes madzag volt, amivel butitani tudták az embereket és leplezni azt a tényt hogy ők a Fidesz ellenzéki teglái. Ez a 2014-es és a 2018-as választásokon egyértelműen bebizonyosodott. Ami tavaly történt az LMP-ben hogy a két vezető arcot ellehetetlenítettek és kizárták, az minden józan ésszel szembe ment. Ez kísértetiesen hasonlított a kisgazdák szétesésére.
2019. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!