Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikai párt...

Melyik magyar politikai párt szavazói lennének az alábbi külföldi hírességek?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel hogy vagy ők jönnének ide, vagy a pártok mennének külföldre, de a lényeg hogy ha a magyar garnitúrából kellene választaniuk, akkor ezen híres emberek pártpreferenciája mi lenne a magyar politikai palettáról, ha figyelembe vesszük a nézeteiket, véleményeiket, aktivizmusukat?

-Clint Eastwood

-Jon Bon Jovi

-Bono

-Gal Gadot

-Lady Gaga

-Brie Larson

-Jay-Z

-Barack Obama

-Hilary Clinton

Direkt olyanokat szedtem össze akiket sokan ismernek és nyilvános/közismert hogy milyen irányvonalakat, pártokat vagy éppen törekvéseket támogatnak, hogy meg lehessen válaszolni a kérdést normálisan. Igen, a politikusok is játszanak.

Azért kérdezem ezt, mert kíváncsi vagyok hogy az amerikai mintáknak és trendeknek milyen magyar pártokat lehet megfeleltetni, és talán így a legkönnyebb, hogy ismert embereken keresztül kérdezem. Lenne-e pl. olyan aki sehová sem szavazna? Lenne-e aki biztosan adott pártra szavazna?

Egy kérésem lenne: akik

-nem tudják kik ezek, vagy nem ismerik a preferenciáikat, hovatartozásukat

-veszekedni akarnak politikáról

azok kérem NE válaszoljanak. Olyanok válasza érdekel akik képben vannak. Előre is nagyon köszönöm!

-



2019. aug. 16. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Mivel szinte mind liberálisok, valószínűleg a Momentum szavazói volnának. Jelenleg az az egyetlen mérhető liberális párt.
2019. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hilary Clinon Gyurcsány-féle MSZP-s.

Gal Gadot meg Mi hazánkos vagy Fideszes.

2019. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jon Bon Jovi liberális, de hogy találna-e nálunk az ízlésének megfelelőt, azt nem tudom. Momentum talán.
2019. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!