Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi magyar számára,...

Külföldi magyar számára, melyik egy megbízható magyar hírportál?

Figyelt kérdés
Keresek egy olyan hírforrást amiről tudom, hogy objektíven bemutassa azt, amit történik Magyarországon, főleg politika szempontjából, tehát ne legyen FIDESZ propagandával tele.

2018. szept. 28. 08:36
 1/7 tgt ***** válasza:
33%
Index, 24.hu, Hvg
2018. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom, az Indexet átvette a Fidesz. Inkább a faceebokon találhatsz nem fideszes portálokat.
2018. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
2018. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%

#3

Ez igen, kurutty... Mikor lesz majd az Amerikai Népszava is? :)

2018. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs objektív hírportál jelenleg Magyarországon. Mind elfogult ide vagy oda.
2018. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 _Jessy_ ***** válasza:
Nincs olyan. Ami nem az orbánckirályé, az kormányellenes. Mondjuk utóbbiban legalább nem hazudoznak össze-vissza, csak felnagyítják azokat a dolgokat, amivel a kormányt lehet ekézni. Korábban olvastam mára kormánoldalivá vált újságokat (pl. origo) is, pont azért, hogy több forrásból tájékozódjak, de mára már olyan gyalázattá vált, hogy felfordul a gyomrom tőle. Már a dátumban is kételkedem néhanapján, annyi hazugság folyik ott. Nem is értem, hogy a retekben tudnak tükörbe nézni, miután újságírónak titulálják magukat? Meg egyáltalán gondoltak-e arra, hogy ha megbukik orbánc, akkor mehetnek új állás után, de egy ilyen CV-vel tán még vécésnéninek sem veszi fel őket senki.
2018. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak.


Azért nézhetnek tükörbe, mert a tükör nem a foglalkozás etikáját képviseli, hanem a pénz.


A másik dolog, legtöbb ember nem gondolkozik sokat a jövőről, mert nekik az a fontos, hogy a mostani munkahely maradjon meg, ha pedig nem terjesztik a propagandát, akkor ki lesznek téve.

2018. szept. 29. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!