Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Pörzse Sándorról?

Mi a véleményed Pörzse Sándorról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha kicsit gyorsabban hülyül, még utolérheti Szaniszlót.
2010. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 13. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Előző: olyan gyors mentális leépülésre még nem látott példát az orvostudomány, szóval kötve hiszem.

Egyike azoknak az embereknek, akikkel nem lenne bajom, de komolyan nem. Én felfogom, hogy van akinek az a jó, hogy lovasíjászkodik ősmagyar ruhában, meg könyveket olvas és terjeszt a magyar-sumér magyar-szíriuszi magyar-plankton és a magyar-sötételf rokonságról. Tegye, elfér a többi hülye között. Az se nagyon izgat, hogy kényszeresen összeesküvéselméleteket gyárt, istenem, itt 56-ban egy ország ásta fel Pestet, ávh-s emberdaráló üzemeket keresve a föld alatt, belefér.

Ami miatt mégse tudom elviselni az ilyen embereket, az az agresszivitással keveredő bunkó, és faék egyszerűségű jellemük. Ököljog, aki mást mond mint mi, az hazudik, és rosszabb, mint a szcientológusok, mert azoknak elmagyarázom, hogy nem, nem veszem meg az L. Ron Hubbard összest négyszázezerért, és megértik, elkezdenek másról beszélni, de egy szittya az _kizárólag_ a magyarságáról tud beszélni, meg a kapcsolt témákról. Pörzse csodálatos példánya ennek az embertípusnak.

2010. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az ég világon semmi gondom Pörzsével. Mindig meghallgattam a műsorait, szerettem is, mert tényleg egy nagyon művelt ember és öröm volt hallgatni, nagyon szerettem, viszont mostanában mintha nem az a nyugodt ember lenne, akit én néztem. Ettől függetlenül nekem továbbra sincs problémám vele, ha még vezetne műsort, ugyanúgy meghallgatnám és megnézném.
2010. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Eddig egyetlen törvényjavaslatot nyújtott be a parlamentben,az is a magyar zázlóval kapcsolatos volt,mégpedig szerinte a magyar zászlóban lenne a helye a címernek............szerintem aki kicsit is ért a politikához vagy legalábbis képes gondolkodni,annak egyből leesik,hogy ez egy vicc.Jön a nagymagyarságával,meg a mittudommégmilyen felsőbbrendűségével,erre meg egy komolytalan,lényegtelen törvényjavaslatot tud csak felmutatni,akkor amikor a szavazói joggal elvárhatnák tőle azt a fajta szakértelmet,ami egy ország jobbátételéhez szügséges.Mondjuk a középfokú végzettségével nem is tudna érdemben hozzászólni az eseményekhez.Szóval meglehet nézni kik jutottak a parlamentbe.
2010. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Az a véleményewm, hogy nem tudott az ECHO TV-ből Jobbik TV-t csinálni! Le lehet pontozni, de a tény tény marad!
2010. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
amugy meg kár volt neki politikusnak mennie, műsorvezetőnek jobb volt sztem!
2010. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!