Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Vona Gábor és...

Mit szóltok Vona Gábor és Pörzse Sándor eddigi teljesítményéhez?

Figyelt kérdés
Vona Gábor eddig 2 önálló törvényjavaslatot nyújtott be, míg Pörzse Sándor eddig csak 1 önálló indítványt.Főleg jobbikosoktól kérdezném, hogy ők nem keveslik-e ezeket?Persze nem csak ebből áll egy képviselő munkája, meg mások is vannak akik keveset nyújtottak be,de szerintem a Jobbik képviselőitől nyugodtan elvárható, hogy "nagyüzemben gyártsák" az országot jobbátehető javaslatokat.Mert hát elvileg ők a "nagy magyarok" vagy mi.
2010. júl. 15. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

De mennyi módosító javaslatot adtak be?

Sokat.

Ez itt a lényegesebb, hiszen nem két homlokegyenesen más felfogásról beszélünk!


Persze hogy mennyi lesz elfogadva, a nagy " nemzeti összefogás" Fideszes jegyében?

2010. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Elégedett vagyok. Kirájok.
2010. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Rengetegszer szólalt már fel a Jobbik parlamenti üléseken. Nem beszélve arról, hogy kb az este 10 utánra nyúló üléseken 2szer annyi jobbikos van, mint fideszes !!
2010. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pörzse egyetlen egy önálló indítványt nyújtott be,ami a magyar zászlóval volt kapcsolatos.Azért lehet érezni, hogy ez nem valami nagy szakértelmet igénylő,nevetséges,az ország helyzetéhez képest jelentéktelen ügy.Szerintem ez a megélhetési politika.
2010. júl. 15. 21:12
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja és az, hogy felszólalt az mit számít?Beszélni mindenki tud.
2010. júl. 15. 21:12
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Egy politikusnak az is dolga,hogy beszéljen meg szavazzon.

Az egy főre jutó indítványok száma messze a jobbikban a legmagasabb...

2010. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Mondom én elégedett vagyok. a Fidesz csak alszik.
2010. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
A lehető legtöbb ülésen ott vannak, a hosszabbra nyúló üléseken bizony néha többen is, mint a másik négy frakcióból összesen. És aktívak. Nem alszanak az ülésen, és nem játszanak szar faluépítgetős játékkal az interneten ülés közben. Tudják, miről van szó, nem úgy, mint az alvó fideszesek, akik előrekérdeznek, hogy "te, igent, vagy nemet kell nyomni?" A legtöbbet felszólaló politikusok jobbikosok. Nem, ez nem megélhetési politika.
2010. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az tűnt fel, hogy a jobbik rendkívül szakszerű a parlamentben. A felszólalásaik, javaslataik alaposak, alkotmányjogilag teljesen helytállóak. Ezt persze a nagy tömeg nem igen veszi észre.


Szerintem alapvetően téves feltevéseken alapul a kérdésed, mert

- Az egyes képviselők, különösen a vezetők teljesítményét nem lehet a beadott önálló indítványok számán mérni. Végül is mindegy, hogy kinek a nevén fut egy-egy javaslat.

-Nem a Jobbik kormányoz, ezért diszfunkcionális lenne tőlük, ha nagyüzemben gyártanák a törvényjavaslatokat; nem vehetik át a kormány szerepét, mert sem információjuk, sem apparátusuk nincs ehhez. Amit lehet, megtesznek, de a parlamenti munka nem átütő, nem látványos, nem is nagyon lehet az különösen a FIDESZ kétharmada és a gőzhengerszerű törvénygyártása mellett.

2010. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:12


Hát igen. Mint tudjuk a jobbikosoktól, a Fidesz nagy bűne az volt 2006 és 2010 között, hogy "csak beszélt". Ezért "kellett" ugye a nagyságos Jobbikra szavazni, mert az nem beszél, hanem cselekszik :)))


Kíváncsi leszek, hogy amikor végigbeszéli ezt a 4 évet a Jobbik, mi lesz a jobbikosok véleménye erről az érvelésről. Persze nyilván semmi, mert 2014-re a jobbikos olyan ritka lesz, mint a fehér holló.


Aki nem tudja, hogy mit várhat el a politikától, az csalódik a politikában.

2010. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!