Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egyszer Magyarország is tele lesz bevándorlókkal és akár az Iszlám lesz többségben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 18:39
1 2 3
 21/27 belapus ***** válasza:
88%

Ha végiggondolod Magyarország történelmét, akkor látni fogod, hogy

- Magyarország már tele van bevándorlókkal ( már a honfoglalás is bevándorlás volt ),

- volt olyan időszak is, amikor az iszlám vallás volt többségben Magyarország területén ( török hódoltság ).

2019. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

Ez igaz Belapus, csak az nem mindegy ki milyen szándékkal vándorol ide be! Igaz a honfoglalás is erőszakos aktus volt de megtörtént, nem lehet vissza csinálni.

Megjegyzem, a ma magát magyarnak nevező nép nem a honfoglalók leszármazottja. Sokkal inkább a már az előtt itt élő helyi népesség, részben későbbi telepesek, szlovákok, svábok, stb. Genetikai kutatások bizonyítják hogy a honfoglalók max pár százalékban járultak a gén állományunkhoz.


Ugyanakkor bele gondoltál abba, ha egyszer muszlim többségű lesz az országunk és Európa, ami egyáltalán nem sci-fi kategória évszázad az végéig. Akkor iszlamista pártok nyerik meg a választásokat és kötelező lesz naponta 5 ször imádkozni leborulva Allah előtt? A nőknek csodorba járni és így tovább, más különben hárákíri?

Hogy lehet ezt összeegyeztetni a liberalizmussal?

2019. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 belapus ***** válasza:

Arra szerettem volna utalni, hogy lehetőség szerint igyekezni kell pontosan megfogalmazni egy kérdést.Hiába sejtem, mire gondolt a kérdező, ha többféleképpen értelmezhető a kérdés.

Nem kedvelem a hazug, tolvaj politikusokat.Hoppá!Nem is értem miért jutott eszembe ez ?Na mindegy.

Egyetértek a Fidesszel abban, hogy meg kell szűrni a menedékkérőket, az Unióval meg abban, hogy egy jobb helyzetben lévő közösségnek segítséget kell nyújtania a hátrányos körülmények között élőknek.A kettő között kellene valahogy összhangot teremteni.

Nem tudom bizonyítani, de valahogy az az érzésem, ha éppen fordított lett volna a politikai felállás Magyarországon, akkor most a jelenlegi ellenzék folytatna valami hasonlót, mint a Fidesz, és a mostani kormánypárt mutogatna ránk az Unióban, mint rossz nebulókra.

2019. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
Csak kicsit kötözködnék belapus ;) az iszlám nem volt többségben soha a hódoltság alatt. A királyság gyéren lakott területeit uralták, a helyieket pedig nem térítették át az iszlám vallásra
2019. aug. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 mindentudó99 ***** válasza:
26%
És mit kezdjünk ezzel a rengeteg élősködő cigánnyal?
2019. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%

Hát most lehet, hogy lepontoztok. Én hívő vagyok és Istenkereső. Ezért máshogy gondolkozok erről.


Minden nemzetnek van egy küldetése, Franciaországnak pl. a szabadság eszméje, Magyarországnak pl. a kereszténység védőbástyája. Ezeknek a küldetéseknek eleget tesz az ország akkor az a válasz jön ki ami most fennáll és mutatja miért különböző a két ország sorsa.

2020. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
48%
Ha úgy nézzük, hogy a történelem ismétli magát, "jó" esélyünk van rá. Amerika a legjobb példa erre. Az őslakosság megtűrt kisebbség lett.
2020. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!