Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az internet...

Miért van az, hogy az internetes fideszes hírportálokat a kutya se olvassa, míg az ellenzéki hírportálok olvasottsága valósággal szárnyal?

Figyelt kérdés

A SimilarWeb adatai alapján a legutóbbi hónap internetes látogatottsági adatai

FIDESZES MÉDIÁK (TOP5):

1. MagyarNemzet.hu - 3.250.000 oldalletöltés

2. 888.hu - 3.230.000 oldalletöltés

3. PestiSrácok.hu - 2.550.000 oldalletöltés

4. mandiner.hu - 2.550.000 oldalletöltés

5. Vadhajtások.hu - 956.540 oldalletöltés

ELLENZÉKI/FÜGGETLEN MÉDIÁK (TOP5):

1. index.hu - 54.300.000 oldalletöltés

2. 24.hu - 32.550.000 oldalletöltés

3. hvg.hu - 19.840.000 oldalletöltés

4. 444.hu - 18.600.000 oldalletöltés

5. atv.hu - 7.610.000 oldalletöltés


Majd 10-szeres a különbség az ellenzéki oldalak javára? A fideszesek nem szeretnek internetezni, hol van az a híres kétharmad???



2019. aug. 19. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

A fideszesek olvassák az ellenzékit is.

Az ellenzékiek csak a sajátjukat.

Semmi köze ennek a választási eredményehez. Ráadásul az index, 24, tök általános hírportálok. Az olvasóik nagy részének valószínűleg fogalma sincs, hogy milyen oldalhoz tartoznak.

2019. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Ott hogy az átlagember szeret fanyalogni és a baloldalnak olyan propaganda gépezetük van (különböző külföldi alapítvány pénzekből) amik mögött külföldi szakértők vannak.
2019. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Molyember ***** válasza:
89%
Mi a fenének olvasna valaki egy propagandaoldalt?
2019. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Én mindkét oldal "hírportáljait" olvasom. Az más kérdés, hogy mindkét oldal propagandát tol.
2019. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mindentudó99 ***** válasza:
48%
"hol van az a híres kétharmad" ? Majd az önkormányzati választásokkor megtudod.
2019. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként ebből semmit nem lehet levonni. Az egy dolog, hogy vannak ellenzéki hírportálok, de az ellenzéki tevékenység, szétszórt, primitív. A szövetségük pedig egy ingatag, folyton megfeneklő dolog. Hiába nagy az olvasottságuk, ha a gyakorlatban kutyaütők.
2019. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Én iskolázott, valóságot olvasni akaró polgárként mi a fészkes fenének nyissak meg olyan oldalt, aminek a tartalma minden nap 0-24 annyi, hogy egy hazugság Sorosról, két hazugság a nem létező migránsok jelentette bibliai méretű veszélyről, két lejárató cikk ellenzéki politikusokról, két statisztikaferdítésen vagy abszolút semmin nem alapuló cikk arról hogy milyen jól élünk (nem), egy cikk arról hogy ismét erősödött a Fidesz (ha minden ilyen cikket összeadnánk, a Fidesz minimum 1350%-on állna 2014 óta) egy cikk arról hogy Orbán Viktor megvédte a hazát a nem létező támadásoktól, egy Christiano Ronaldót vagy Lionel Messit életető focistacikk, illetve 3-4 Blikk/Bors színvonalát sem megütő bulvárhír, pl. "XY kutyát nem érdeklő celeb csaj falatnyi bikiniben pózolt", "El sem hinnéd micsoda trauma érte a magyar sorozatsztárt" (kutyasétáltatás közben belelépett egy rágóba vagy 3 percre elment nála a kábeltévé és hasonló színvonalú szenzációhajhász "hírek"), "YZ most mindent megmutat magából, szenzációs!" (Palvin Barbara vagy más ingyenélő a csöcseit takargatja a kezével valami rommá retusált fotón), és a végén az impresszum.

Na most én ilyen oldalt minek olvassak? Az ellenzéki oldalakon "kicsit" több hasznos információval, igazsággal és számomra releváns dologgal találkozom. Na meg persze az azt is jól szemlélteti, hogy mennyi valójában a Fidesz legendás kétharmada. Főleg vének, akikhez net sincs bekötve, csak a TV2-t meg az M1-et nézik egész nap, kisebbségiek, meg határon túliak akik nem olvasnak magyar sajtót. Ennyi. Mondjuk nem is értem, ha a Fideszesek szerint a feudális, középkori "uramkirályom" értékek a menők, akkor minek olvasnak akár csak ennyit is internetet? Hiszek az is a gonosz sátánista lipsi nyugat terméke, pfej! Minek neteztek fideszesek? Az a lipsi genderszakosoknak való!

2019. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

#7

A fidesz migránsozik sokat. Az ellenzék Orbánozik sokat. És még azt mered mondani, hogy egyik jobb mint a másik?

2019. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

#8 ja csak a nem mindegy az az, hogy az egyik baromságokat beszél, a másik igazat.

A Fidesz migránsozik, Sorosozik. Te hány migráncsot láttál már? Nem a tévében, hanem a saját szemeddel. Én egyet se. Pedig előfordul hogy kimozdulok otthonról. Soros hányszor támadta meg az országot? Mármint úgy ténylegesen. Amennyi pénze neki van, 3 perc alatt bedöntetné a magyar gazdaságot. Ha akarná. Nem akarja. Hát a Jobbik hány pert nyert a fideszmédia ellen jogerősen, hogy hazudtak róluk? 100-nál jóval többet.

Nézzük a másik oldalt. Mészáros Lőrincnek több mint 33 milliárdos vagyona lett a semmiből? Igen. Ő sem tagadja. A felesleges stadionok felépültek az egész országban? Fel. Egyik mellett épp a minap villamosoztam el Diósgyőrben. 60%-ot adózunk? Annyit. Ott az adóbevallás. Erről szerinted az ellenzék tehet? Nem ők vannak kormányon. Ha ezeket megírják, akkor az mitől lesz Orbánozás? Én pl. nem emlékszem hogy az ellenzék "homokosozta" volna Orbánt. AZ Origo már homokosozta Vona Gábort.

Szemellenzőt tessék már levenni jó?

2019. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
*300 milliárdost akartam írni. ha csak 33 milliárdja lenne...
2019. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!