Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti vissza sírjátok a 2010...

Ti vissza sírjátok a 2010 előtti kormányokat?

Figyelt kérdés

Én nem, és ennek több oka is van!


1. Beszüntették az első Orbán kormány kamat támogatását, ezzel a forint hitel helyett a devizahitelek felé terelték az embereket.


2. Többet költöttek az ország lehetőségeinél, és ezt külföldi eladósításból fedezték. Ezért ment később tönkre az ország, és ezért kellett az IMF hitel is.


3. Elárulták a saját nemzetük, a saját vérük, azzal hogy még tárgyalni se akarták a külhoni magyarok helyzetét, és románokkal ilyezgettek!


4. Hülyének nézték az embereket, végig hazudtak, ahogyan ez az Őszödi beszéd alkalmával ki is derült.


5. Kiszolgálták a külföldi érdekeket, oosz érdekörbe toltak a MOL egy részét, jelentősen hozzájárultak ahhoz hogy mi jelenleg a multikra szorulunk.


6. Megadóztatták a kis, és közép vállalkozásokat is, csoda hogy abban az időben fejlődött valamit az ország.


7. Elvették a 13. havi nyugdíjat.



2019. jún. 24. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
K*rvára nem. De azért a NER-ről is lehetne hasonló listát készíteni, a fityiszt se fogom visszasírni...
2019. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 árokpart ***** válasza:
75%
Vissza sírni azért nem fogom és sajnos igaz is jópár dolog amit írtál, ellenben akkoriban még jobban működtek az intézményrendszereink, az emberek egymással való viszonya is kellemesebb légkörű volt mint most. Intézményrendszerek tekintetében úgy értem, hogy bármilyen intézményben bárki még a legkisebb pozíciót is foglalja el, inkább az ember úgy érzi, hogy "rendészeti" funkciót lát el mint szolgáltatót.
2019. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Csak az siratom vissza, hogy akkoriba jó volt közbiztonság.

Most meg, mindent ellopnak ami mozdítható. Sok környék veszélyes lett. Oda már, egyedül nem merek elmenni.

2019. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Az én meggyőződésem szerint, ami például 2002. és 2010. között ment, az felért egy hazaárulással. Most ezt nem részletezném mert nagyon hosszú lenne, de a válaszom szempontjából mindegy is.
2019. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 árokpart ***** válasza:
46%
Utolsó! Hazaárulás volt ez tény, viszont a mostani kormányt ez még nem menti fel az alól, hogy gyakorlatilag nincsen már működő államunk. Kórházba ha netán kerülsz, szinte úgy néznek rád, ha hozzátartozódnak telefonálsz mintha valami büntetőtelepen lennél.
2019. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
én visszasírom, Gyurcsány jobb, mint Orbán.
2019. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
40%
Fele ennyi munkalehetőség se volt mint most.
2019. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, visszasírom a demokráciát.
2019. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a független szabad Magyarország hiányzik 2010-óta.

Nem kéne az orosz nagyhatalmi befolyást kiszolgálni alantas háttér alkuk miatt lásd:


Paks II. évtizedekre elzálogosította az országot az oroszoknak


Bevándorlási kötvénybiznisz - ellenőrizetlen keleti bűnözői körök kerültek Mo. és az EU területére


orosz KGST-s kémbank Mo.-ra költöztetése, tudható hogy az európai demokrácia szétverése eminens orosz érdek, az Usával és Kínával folytatott nagyhatalmi játékokban. Ez erre szolgál.

2019. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Én sem sírom vissza. Sok pénzem lett Orbán ideje alatt és ez maradjon is csak így.
2019. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!